Air Bank, a.s. – Převod hypotéky

Vyměňte starou hypotéku za novou a mnohem lepší..

  • Nízký úrok
  • Bez papírování
  • Spoření s hypotékou
Zobrazit půjčky
Výše úvěru
300 000 - 30 000 000 Kč
Splatnost
12 - 420 měsíců
Úrok od
1,89 %
RPSN od
%

Air Bank zkušenosti a recenze

Už mě nebavilo v rámci hypotéky platit více než musím, proto jsem se zaměřil na to, jak vyměnit nevýhodný produkt za výhodný. Po delším probírání bankovního segmentu mě oslovila Air Bank, a.s. – Převod hypotéky. V jejím případě mě potěšil fakt, že se dopracuji k nižší úrokové sazbě započínající od 2,79 %. To se samozřejmě kladně promítlo do menších měsíčních splátek, takže jsem náš rodinný rozpočet zatížil ještě méně než doposud. Dále mě oslovila rychlost a jednoduchost celého vyřizovacího procesu. Air Bank, a.s. – Převod hypotéky byl proveden v podstatě celý za mě, pokud jde o výsledné papírování. Takže já si nemohu stěžovat. (Kamil L., 25 let, Prostějov)


Mám ráda kontrolu nad věcmi ve svém životě, a to platí ve všech segmentech. Včetně mojí hypotéky, kterou mám na byt. Její flexibilita a výhodnost po mnoha letech už není taková, jako dříve. Proto jsem si počkala na konec fixace a zvolila Air Bank, a.s. – Převod hypotéky. Tento proces mi doporučil můj známý, jenž mi díky tomu ušetřil nemalé peníze. A opravdu tomu tak je. Mile mě překvapila také možnost měnit si výši měsíční splátky v průběhu splácení. Air Bank, a.s. – Převod hypotéky je v tomto směru opravdu komplexní, a ani za tento proces nejsou účtovány žádné poplatky navíc. To mě přesvědčilo o tom, že poskytovatel je skutečně solidní. (Anna J., 43 let, Tábor)


Výhodnost předchozí hypotéky nebyla zrovna dvakrát nejlepší, proto jsem se těšil na konec fixace a už s předstihem vybíral vhodnou náhradu. Je pravdou, že v tomto směru jsem byl celkem důsledný a prolustroval hodně hypotéčních nabídek. Nakonec u mě zvítězila Air Bank, a.s. – Převod hypotéky. Tento produkt je flexibilní, mohu v rámci něho provádět řadu bezplatných změn, a hlavně jeho úroková sazba se řadí k těm nižším na současném trhu. Air Bank, a.s. – Převod hypotéky mi byl realizován velice rychle a bez jakýchkoliv složitostí. Pravdou je, že s celým refinancováním jako zákazník nemáte v podstatě žádnou práci. A to se cení asi nejvíce. (Tomáš G., 38 let, Brno)


Převedení hypotéky k jiné bance snadno a rychle. To byl můj cíl asi před měsícem, kdy mi skončila fixace u nejmenované bankovní společnosti. Na doporučení jsem zvolila produkt Air Bank, a.s. – Převod hypotéky. Důvodů k tomu bylo hned několik. Dobré reference, doporučení od známých, nízká úroková sazba a vysoká variabilita. Nové měsíční splátky mi byly nastaveny k mému obrazu a já neměla s ničím práci. Air Bank, a.s. – Převod hypotéky funguje velice rychle a bez složitého papírování. To vás ve své podstatě mine obloukem a nemáte s ním žádnou práci. Na celém řešení mě mile potěšil i osobitý přístup. Proto jsem fixovala na několik dalších let. (Jana D., 31 let, Karlovy Vary)


Moje fixace úrokové sazby u hypotéky končí sice za rok, ale už nyní jsem podepsala smlouvou u Air Bank, a.s. – Převod hypotéky. Tento model refinancování mě aktuálně nadchl natolik, že jsem si takovou nabídku jednoduše nemohla nechat ujít. Možnost zajistit si nižší úrokovou sazbu s dostatečným předstihem mě jednoduše nadchla. Air Bank, a.s. – Převod hypotéky jsem začala řešit online, což mi přišlo jako nejrychlejší cesta vůbec. Po předložení několika základních dokumentů za mě bankovní úředníci vyřešili vše potřebné a ještě vyřeší, až mi skončí fixace u staré hypotéky. Aktuálně sice neplatím méně, ale už nyní mám radost, že za rok ušetřím. (Lucie R., 40 let, Pardubice)


Možnost spořit s hypotékou, to byla nabídka, které se jenom stěží říká ne. Air Bank, a.s. – Převod hypotéky jsem využil nedávno, zrovna na konci fixace staré hypotéky. K této bance jsem přešel kvůli tomu, že mohu s pomocí Chytré rezervy snížit náklady na splácení a zároveň mi byla dopřána jistá variabilita. Bezplatná změna měsíčních splátek, vedení hypotéky zdarma, to vše mě oslovilo. Air Bank, a. s. – Převod hypotéky mohu na základě vlastní zkušenosti doporučit skutečně každému, protože vše, o čem zde píši budete mít uvedené i v přehledných a transparentních smluvních podmínkách. Na své si tak přijde opravdu kdokoliv. (Daniel T., 35 let, Jihlava)


 

Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Mám zájem“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

4
4/5
Hodnotilo klientů

Kategorie