Air Bank konsolidace

Splácejte méně a k tomu ještě kratší dobu.

  • Předčasné splacení zdarma
  • Bezplatné sjednání
  • Odměny za včasné splácení
Chci si půjčit
Výše úvěru
10 000 - 900 000 Kč
Splatnost
6 - 120 měsíců
Úrok od
4,9 %
RPSN od
5,02 %

Air Bank konsolidace zkušenosti a recenze

Splácejte méně a kratší dobu. To byl slogan, který mě oslovil na první pohled. Proto jsem neváhal a využil bankovní společnost Air Bank a.s., která mi zpracovala velice zajímavou nabídku šitou na míru. Potřeboval jsem sloučit dvě půjčky dohromady a Air Bank konsolidace k tomu byla jako stvořená. Kdo by ostatně odolal nízké úrokové sazbě od 5,9 %? Navíc, při řádném splácení mi bylo přislíbeno také odpuštění poslední splátky. A to jsou další peníze, které jsem měl možnost oproti předchozímu modelu úvěrování ušetřit. Air Bank konsolidace mi hodně pomohla, a to udělat pořádek v půjčkách a zároveň uspořit celkem dost peněz. Pokud tedy uvažujete o sloučení úvěrů, mohu tento model konsolidace rozhodně doporučit. (Pavel L., 32 let, Olomouc)


Ještě do nedávné doby jsem měla tři půjčky, které mi dělaly celkem velké vrásky na čele, a to především kvůli tomu, že jsem utrácela zbytečně za poplatky a úrok už také nepatřil k těm nejmenším. Proto mě oslovila Air Bank konsolidace se svou nabídkou, a hlavně úrokovou sazbou od 5,9 %. Možnost spojit si libovolné množství půjček bylo rozhodně lákavé. Velice mile mě překvapila rychlost vyřízení celého procesu. Vše bylo jednoduché, bez složité administrativy, a hlavně s pomocí online žádosti na internetu. Air Bank konsolidace mi přinesla hlavně úsporu peněz a dodržela to, co slibuje ve svých reklamách, a to splácejte méně a kratší dobu. Nyní už se těším, až svůj dluh co nejdříve splatím a budu bez závazků. (Daniela H., 29 let, Praha)


Z let minulých mám dluhy ve výši asi 450 000 Kč. Přiznám se, že zrovna nedávno jsem se rozhodl, že staré úvěrové smlouvy trochu zreviduji a nestačil jsem se divit. Průměrný úrok 8 % a zbytečné poplatky navíc. Proto jsem se rozhodl jednotlivé půjčky sloučit do jedné. Po delším hledání mě oslovila Air Bank konsolidace, která mi při vyšší částce nad 200 000 Kč dokonce nabídla úrokovou sazbu 4,9 %. Takové nabídce jsem neodolal a okamžitě ji využil. Součástí tohoto bankovního produktu bylo i praktické pojištění schopnosti splácet, které se může hodit. Air Bank konsolidace mi rozhodně ušetřila spoustu peněz na poplatcích, a ještě větší množství na úrokové sazbě. Za mě mohu tento typ sjednocení půjček opravdu doporučit. (Otakar S., 41 let, Klatovy)


Air Bank konsolidace je bankovním produktem, který jsem využil asi před půl rokem. Vedl mě k tomu fakt, že mám zbytečné množství dílčích úvěrů, za které platím hodně peněz navíc. Sloučení bylo tedy jedinou a nevyhnutelnou cestou, jak ušetřit. A nyní s odstupem času mohu potvrdit, že se to opravdu vyplatilo. Mile mě překvapila řada bonusů k dobru, na které jsem doposud nebyl zvyklý. Tak například to, že kdybych chtěl svou novou půjčku splatit předčasně, mám tu možnost a nebudu za to platit ani korunu navíc. Air Bank konsolidace mi mimo jiné přislíbila to, že kdybych potřeboval, mohu si bezplatně snížit také velikost měsíční splátky. To si myslím, že je velice solidní nabídka, která rozhodně může ušetřit spoustu peněz nejenom mě, ale také mnohým dalším jedincům. Takže určitě neváhejte a konsolidujte. (David P., 34 let, Brno)


Než jsem přešla k Air Bank a.s., měla jsem tři menší půjčky a platila celkem dost na poplatcích. To se mi rozhodně nechtělo, proto jsem začala hledat adekvátní řešení, se kterým ušetřím peníze. U Air Bank konsolidace mě oslovily nejenom odměny za včasné splácení, ale také sjednání vyřízení celého procesu a sloučení zdarma. Za tento úkon jsem nemusela platit nic navíc, a hlavně jsem se o nic nestarala. Všechno náročné papírování šlo doslova kolem mě. Air Bank konsolidace je mimo jiné předčasně splatitelná, popřípadě lze využít i mimořádných splátek, na které se chystám na konci roku. I takovou možnost si užiji zcela bezplatně, a navíc opět ušetřím na úrocích. Ten jsem mimochodem obdržela ve výši 5,9 %, takže za mě maximální spokojenost. (Karolína S., 30 let, České Budějovice)


Proč platit více, když nemusím? Takovou otázku jsem si položil zrovna minulý měsíc, když jsem se snažil zorientovat ve svých úvěrech. Má čtyři půjčky menšího rázu, ale vyznat se v nich je opravdu složité. Takže netrvalo dlouho a Air Bank konsolidace se začala týkat také mě samotného. Produkt, s nímž bez problému sloučíte libovolné množství půjček, a ještě získáte výhodný úrok. To je nabídka, která se jen velice stěží odmítá. O tom není žádných pochyb. Příjemná je flexibilita a variabilita takového produktu. Možnost změny měsíční splátky, předčasné uhrazení zcela zdarma, a ještě spousta přidružených bonusů a odměn. Mě osobně Air Bank konsolidace velice pomohla a jsem s ní maximálně spokojen. (Lukáš E., 39 let, Prostějov)


Jakou částku chcete sloučit?

Jak požádat

Klikněte na „Chci si půjčit“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

5
5/5
Hodnotilo 115 klientů

Kategorie