Air Bank – Převod hypotéky

Převeďte si hypotéku k Air Bank a ušetřete.

  • Úroková sazba od 2,49 %
  • Spoření s hypotékou
  • Rychlé vyřízení
Zobrazit půjčky
Výše úvěru
100 000 - 30 000 000 Kč
Splatnost
12 - 420 měsíců
Úrok od
2,49 %
RPSN od
%

Air Bank – Převod hypotéky

Splácíte hypotéční úvěr s nevýhodnou úrokovou sazbou? Nevyhovují vám stávající podmínky? Pak využijte refinancování hypotéky u Air Bank, s pomocí něhož se dopracujete k mnohem lepšímu a lákavějšímu výsledku. Převod hypotéky je realizován pod taktovkou finančních poradců Air Bank, jež vše potřebné zajistí za vás.

Získejte úrok od 2,49 %

Ať už splácíte hypotéku na cokoliv, její převod k Air Bank vám může přinést nízkou úrokovou sazbu ve výši od 2,49 %. Refinancovat lze poměrně velké částky o velikosti až 30 000 000 Kč se splatností na 35 let. Díky tomu si budete schopni rozložit velikost měsíčních splátek dle vlastní libosti. V tomto ohledu se zkrátka omezovat nemusíte.

Chytrá rezerva

Chytrá rezerva je další z předností převodu hypotéky od Air Bank. Tento bonus využijí především zákazníci s určitou finanční úsporou uloženou u této bankovní společnosti. Tímto způsobem se pak vykrývá jistina hypotéky a vy se domůžete ještě lepších splátkových podmínek.

Časté otázky

Kdy mohu žádat o převod hypotéky?
Refinancování hypotéky s Air Bank je možné využít už dvanáct měsíců před tím, než vám skončí fixační období u původní bankovní společnosti.
Jaké náklady jsou spojeny s hypotékou?
Jsou to například odhady nemovitostí. U bytu je to 3 900 Kč a u rodinného domu 4 900 Kč. Počítat byste měli i s poplatkem na katastrálním úřadu ve výši 1 000 Kč.
Jak je to s předčasným splacením?
Pokud máte dostatek peněžních prostředků a končí vám fixační období, můžete hypotéční úvěr splatit předčasně a zdarma. Vyhnete se jakýmkoliv poplatkům navíc.
Výše úvěru
100 000 - 30 000 000 Kč
Splatnost
12 - 420 měsíců
Úrok od
2,49 %
RPSN od
%

Zobrazit půjčky

Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Mám zájem“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

5
5/5
Hodnotilo 43 klientů

Kategorie