Air Bank – Převod hypotéky

Převeďte si hypotéku k Air Bank a ušetřete.

  • Úroková sazba od 2,49 %
  • Spoření s hypotékou
  • Rychlé vyřízení
Zobrazit půjčky
Výše úvěru
100 000 - 30 000 000 Kč
Splatnost
12 - 420 měsíců
Úrok od
2,49 %
RPSN od
%

Air Bank zkušenosti a recenze

Air Bank – Převod hypotéky je něčím, čemu se lze jenom stěží vyhnout. Když jsem zjistil, kolik peněz aktuálně přeplácím, využil jsem konec fixačního období a rozhodl se změnit poskytovatele hypotéčního úvěru. Jednoduše jsem se vydal cestou nižší úrokové sazby, která u této bankovní společnosti začíná na 2,49 %. Air Bank – Převod hypotéky byl podle mého názoru realizován celkem rychle. Nemusel jsem se o nic moc extra starat, stačilo vyplnit jen základní online žádost, doložit pár dokumentů a vše bylo hotovo. Vzhledem k tomu, že jsem si tímto krokem snížil měsíční splátky řádově o stokoruny, jsem hodně spokojen. (Adam S., 29 let, Praha)


Z Air Bank – Převod hypotéky musíte mít jednoduše radost. To snad ani nelze jinak, o čemž vám mohu nyní vyprávět. Rozhodla jsem se ušetřit na měsíčních splátkách za hypotéku, což se mi mimochodem podařilo. A víte, co bylo na všem to nejpříjemnější? Měla jsem velikost své budoucí splátky pevně ve svých rukách. Air Bank – Převod hypotéky mi přislíbil nízké úrokové sazby a zároveň mi byla nabídnuta možnost snížení nebo naopak zvýšení měsíční platby. Já se vydala tou první cestou a nyní si nestěžuji, protože splácením nového bytu nikterak nezatěžuji svůj rozpočet, a ještě mi zbývá celkem dost peněz. (Romana K., 41 let, Olomouc)


Kdyby mi ještě před nedávnou dobou někdo řekl, že s hypotékou lze mimo jiné i spořit, asi bych se mu vysmál. Nyní už ale vím, že to opravdu jde. Air Bank – Převod hypotéky mě přesvědčil o tom, že přechodem k této bankovní společnosti můžu celkem slušně ušetřit. A to díky službě zvané Chytrá rezerva, kam si odkládám peníze, které aktuálně nepotřebuji. Úrok platím jen z rozdílu mezi touto částkou a výší hypotéky. Air Bank – Převod hypotéky je pro mě určitě takovým malým požehnáním, protože, když si představím, kolik peněz bych přeplatil jinde, je mi z toho nevolno. Takhle jsem maximálně spokojen. (Petr J., 31 let, Brno)


Když víte, co chcete, je to poměrně snadné. O tom jsem se přesvědčila na vlastní kůži ihned poté, co mi do života vstoupila Air Bank – Převod hypotéky. Tento bankovní produkt mi doporučil kamarád s tím, že ušetřím. Proto jsem neváhala a využila online kalkulačku, abych se o všem přesvědčila do nejmenšího detailu. A opravdu, je to tak. Nyní splácím méně, protože Air Bank – Převod hypotéky je zárukou nízké úrokové sazby. Ta v mém případě činila jen 2,49 %, takže si asi dokážete představit, jak kladně se to podepsalo v mých měsíčních splátkách. Nyní jsem spokojena, protože měsíčně ušetřím a mohu peníze investovat do své malé dcerky. (Ludmila L., 35 let, Kladno)


Air Bank – Převod hypotéky je produktem, který mě ohromil především tím, že vám umožňuje hypotéční úvěr splácet všemi svými úsporami. To je podle mě revoluční řešení, protože oproti jiným hypotékám ostatních bank můžete celkem hodně ušetřit. Air Bank – Převod hypotéky byl vyřízen rychle a bez jakéhokoliv otálení. Dokonce jsem s celou záležitostí neměl složité papírování a neztrácel drahocenný čas. Za to si Air Bank a.s. opravdu hodně vaším. A mimo jiné také za velice individuální přístup k zákazníkovi, nízkou úrokovou sazbu a přidružené služby, jakými je například výhodné pojištění schopnosti splácet. (Daniel D., 29 let, Ostrava)


Když víte, jak na to, ušetříte. A to dnes už vím i já, která se v bankovních produktech moc nevyzná. Stačilo mi narazit na jediný, kterým je Air Bank – Převod hypotéky. Služba, se kterou jsem mohla svou starou a nevýhodou hypotéku převést k Air Bank a.s., kde se mi dostalo podstatně lepších splátkových podmínek, férového přístupu a nízkého úroku. Ten mimochodem začíná na 2,49 % a je velice individuální, takže na své si může přijít opravdu každý. Air Bank – Převod hypotéky jsem začala řešit asi před dvěma měsíci a dnes už si užívám malých splátek. Dostala jsem konečně možnost ušetřit peníze, a to tou nejjednodušší cestou na finančním trhu. (Pavlína K., 25 let, České Budějovice)


 

Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Mám zájem“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

5
5/5
Hodnotilo 43 klientů

Kategorie