Air Bank půjčka vs. Raiffeisen půjčka

Datum publikování: 03. 03. 2019
Financujte potřeby libovolného charakteru. Nápomocna vám v tomto směru může být například Air Bank půjčka nebo Raiffeisen půjčka. Oba úvěry se pyšní zajímavými podmínkami a zakládají si na patřičné flexibilitě.

Bankovní společnosti Air Bank a Raiffeisenbank patří k velice populárním. A to nejenom proto, že nabízí komplexní bankovní služby, ale také poměrně výhodné půjčky. Ať už je to Air Bank půjčka nebo Raiffeisen půjčka, obě mají řadu kladů a výhod, které právě možná vás přesvědčí o tom, abyste je využili k financování vlastních potřeb.

Flexibilita a neúčelový charakter jsou dvěma prvopočátečními jevy, jež mají oba produkty totožný.

Půjčka s možností okamžité splátky

Tento podtitulek je zcela příznačný pro Air Bank půjčku. Právě ta si zakládá na tom, že se vyhýbá jakýmkoliv nesmyslným poplatkům. To znamená, že nemusíte platit za vedení úvěrového účtu, ale ani za samotné sjednání půjčky. Ano, tyto věci jsou shodné i s Raiffeisen půjčkou, na druhou stranu u Air Bank se vám dostane možnosti bezplatného předčasného splacení dluhu, a to v podstatě kdykoliv. K tomu si připočtěte změnu velikosti měsíčních splátek a jak jinak než zcela zdarma. A jak vypadá Air Bank půjčka v celé své kráse?

  • Půjčka od 5 000 kč do 900 000 Kč
  • Doba splatnosti až 96 měsíců
  • Úroková sazba od 4,9 %

Air Bank půjčka, to jsou peníze získané z pohodlí domova. K tomu vám poslouží online žádost na internetu. Jestliže však chcete celý proces ještě uspíšit a mít peníze do hodiny na bankovním účtu, navštivte některou z poboček této bankovní společnosti.

V případě Air Bank půjčky se lze spolehnout na pohodlnou správu peněz, a to nejenom prostřednictvím internetového bankovnictví, ale také toho mobilního. K dispozici vám bude mobilní aplikace My Air.

Rychlá půjčka s bonusem

Ani Raiffeisen půjčka nikterak nezahálí za Air Bank půjčkou. I zde budete oproštěni od zbytečných poplatků, dostane peníze relativně rychle na svůj účet, jen celková podoba úvěru se může trochu lišit.

  • Půjčka od 20 000 Kč do 70 000 Kč
  • Splatnost na 6 měsíců až 8 let
  • Úroková sazba od 4,9 %

Počítejte s tím, že Raiffeisenbank vám nabídne bonusovou úrokovou sazbu až 4,9 %. Ta se odvíjí od toho, jak velkou částku si půjčíte a jak dlouhá bude celková doba splatnosti. Z logiky věci vyplývá, že čím více si půjčíte a budete déle splácet, tím máte větší šanci na získání úroku 4,9 %.

U Raiffeisen půjčky si můžete volit z takových bonusů, jakými jsou například možnost volby dne splatnosti měsíční splátky nebo přidružené pojištění schopnosti splácet. To pochopitelně nabízí i Air Bank půjčka, aby vás před splátkami ochránila v nežádoucích životních situacích.

Splňte základní podmínky úvěrů

Ať už se rozhodnete pro Raiffeisen půjčku nebo Air Bank půjčku, vždy budete muset splnit základní podmínky úvěru. U obou poskytovatelů je to minimální věk 18 let, předložení dvou dokladů totožnosti a potvrzení o velikosti pravidelného příjmu, ať už jste zaměstnanci nebo podnikatelé.

Výsledná volba dané půjčky pak bude vždy pouze na vás.