Air Bank půjčka

Půjčka, která si na nic nehraje.

  • Snižte si úrok při vyšší částce
  • Peníze do hodiny
  • Možnost převedení půjček
Chci si půjčit
Výše úvěru
5 000 - 900 000 Kč
Splatnost
6 - 92 měsíců
Úrok od
3,9 %
RPSN od
5,02 %

Air Bank zkušenosti a recenze

Air Bank zkušenosti, recenze a diskuze

Mým cílem bylo získat půjčku na pořízení nového automobilu, kde jsem kladl velký důraz na nízkou úrokovou sazbu. Toho se mi u Air Bank půjčky naštěstí podařilo dosáhnout, protože přístup ke každému klientovi je opravdu individuální. Bonusy, které jsem získal s Air Bank půjčkou mě samozřejmě mile překvapily a nejvíce si cením toho, že pokud bych dostal například v práci odměny navíc, tak mohu úvěr splatit dříve za pomoci mimořádných splátek. Dokonce ani za celé předčasné splacení Air Bank půjčky nic neplatím. Já jsem spokojen. (Karel V., 35 let, Luhačovice)


Peníze jsem potřebovala rychle a zároveň jsem neměla v úmyslu, získat je u nebankovní společnosti. Proto jsem se zaměřila na moderní banky, které slibují řadu věcí navíc. A teprve u Air Bank mi byly nabídnuty takové podmínky, jež mě oslovily. Air Bank půjčka vyřízená do hodiny na pobočce mě natolik nadchla, že jsem ji využila už podruhé. Nejprve to byla oprava automobilu, naposled nové vybavení bytu. Na Air Bank půjčce oceňuji hlavně komplexnost předkládaných služeb a nabízené odměny (Ludmila S., 41 let, Karlovy Vary)


Nemám rád zdlouhavé návštěvy bank, proto jsem se při výběru úvěru zaměřil jenom na ty, které lze získat prostřednictvím internetové žádosti. Okamžitě mi padla do oka Air Bank půjčka, na níž mě oslovilo to, že ji mohu vrátit předčasně a nic za to neplatím. Vzhledem k tomu, že jsem potřeboval částku nad 200 000 Kč, automaticky jsem obdržel úrokovou sazbu 4,9 %. Ta je vlastně nejnižší možná. Air Bank půjčka mi byla poskytnuta bez poplatku za sjednání, takže na tento bankovní produkt nemohu říci nic špatného. (Milan K., 29 let, Praha)


Air Bank půjčku jsem si zvolila zcela úmyslně kvůli několika pro mě velice podstatným věcem. Tou první byla možnost obdržet částku ve výši 20 000 Kč, aniž bych musela komukoliv prokazovat na co peníze potřebuji. Bylo to mimochodem na novou televizi. Tou další věcí je snížení splátky v průběhu splácení, a to zcela zdarma. Protože se můj zaměstnavatel opozdil s výplatou, jednou už jsem takovou možnost využila a vlastně se tak zachránila před případnými problémy. Air Bank půjčka je dle mého názoru k lidem velice vstřícná. (Hana P., 54 let, Olomouc)


Férové podmínky splácení byly vždy tím, co mě táhlo k bankovní společnosti Air Bank. A musím se přiznat, že už se to stalo celkem třikrát. Vždy jsem využil produkt Air Bank půjčka, který pomohl nejenom mě, ale splnil řadu přání i mojí rodině. Na tomto bankovním řešení oceňuji hlavně nízký úrok, peníze ihned na účet a určitou variabilitu při následném splácení. Já osobně jsem vždy využil ještě cenově dostupné pojištění schopnosti splácet, které je u Air Bank půjčky opravdu zajímavé. Až budu potřebovat peníze počtvrté, opět skončím u Air Bank. (David S., 36 let, Brno)


Není nic horšího, než když se vám před zimou pokazí plynový kotel a vy musíte kupovat nový. Investice ve výši 35 000 Kč mě opravdu zaskočila. Když jsem sehnala rychle plynaře, který mi vše zajistí, potřebovala jsem ještě rychle peníze. A ty mi naopak poskytla Air Bank půjčka. Bez jakéhokoliv prokazování účelu profinancování, bez poplatku za sjednání, a dokonce i vedení úvěrového účtu. Air Bank půjčku budu mít co nevidět splacenou, ale díky její přijatelné úrokové sazbě pravděpodobně neodolám a půjčím si další peníze na nové vybavení domácnosti. (Kamila A., 47 let, Poděbrady)

 

Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Chci si půjčit“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

5
5/5
Hodnotilo 49 klientů

Kategorie