Asisteam půjčky

Rychlé nebankovní půjčky se zástavou.

  • Prodloužená doba splatnosti na 20 let
  • Osobní půjčka
  • Půjčka pro podnikatele
Zobrazit půjčky
Výše úvěru
100 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost
12 - 300 měsíců
Úrok od
10,99 % %
RPSN od
12,35 % %

Asisteam půjčky

Nebankovní společnost Asisteam s.r.o. je specialistou na rychlé úvěry, které jsou primárně určeny nejenom běžným občanům, ale také podnikajícím subjektům. Asisteam půjčka je připravena financovat libovolné požadavky zákazníků, včetně případné konsolidace předchozích závazků. Jedinou podmínkou je ručení nemovitostí patřičné hodnoty. Díky tomu máte šanci dosáhnout na potřebnou peněžní sumu a zároveň získat odpovídající úrokovou sazbu.

Transparentnost na prvním místě

Nebankovní půjčky od Asis Team jsou prezentovány včetně přehledných smluvních podkladů a jednoduše vyhlížejících obchodních podmínek. Ty si samozřejmě můžete důkladně prostudovat před podpisem smlouvy. Pakliže se nechcete dostavit na pobočku společnosti, může být Asisteam půjčka vyřízena u vás doma. Po vyplnění online žádosti k vám přijede obchodní zástupce firmy a dořeší všechny náležitosti. To samé platí i při telefonním kontaktu.

Expresní úvěr na cokoliv

Využijte Asisteam půjčky jako investici do svého podnikatelského záměru, při nákupu libovolných věcí nebo v rámci konsolidace. Ta může být vyřízena rychle a bez problému do tří dnů. Právě v tom spočívají přednosti nebankovních úvěrů od Asisteam s.r.o.

Časté otázky

Čím mohu ručit?
Ručit lze nemovitostí libovolného typu, ať už jde o objekt nebo pozemek. Důležitá je odpovídající hodnota. Ručit můžete nejenom majetkem vlastním, ale také třetích osob. Samozřejmě po jejich souhlasu.
Za jak dlouho je vyřizována žádost o úvěr?
Pakliže využijete standardní dobu, peníze obdržíte do 21 – 40 dnů po vyřízení všech formalit. U expresního čerpání je tato doba zkrácena na 3 dny.
Jaká je nejdelší doba splatnosti?
Nebankovní Asisteam půjčku můžete splácet v délce trvání od 1 roku do 25 let.
Výše úvěru
100 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost
12 - 300 měsíců
Úrok od
10,99 % %
RPSN od
12,35 % %

Zobrazit půjčky

Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Chci si půjčit“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

3
3/5
Hodnotilo 12 klientů

Kategorie