Banka CREDITAS – Úvěr na bydlení

Získejte hypotéku se zvýšenou věkovou hranicí do 75 let.

  • Předčasné splacení zdarma
  • Bez skrytých poplatků
  • Úrok od 4,9 % ročně
Zobrazit půjčky
Výše úvěru
50 000 - 1 880 000 Kč
Splatnost
- 240 měsíců
Úrok od
4,9 %
RPSN od
%

Creditas zkušenosti a recenze

Úvěr na bydlení od Creditas mi pomohl při pořízení vlastního bydlení. Snažil jsem se najít hypotéku, která bude mým požadavkům vyhovovat nejvíce. Chtěl jsem přijatelný úrok v kombinaci s férovými podmínkami, minimálními poplatky a podobnými věcmi. Věřte nebo ne, takový produkt se dnes shání celkem těžko. Proto u mě na plné čáře zvítězil úvěr na bydlení od Creditas. A to ihned poté, co jsem obdržel konkrétní nabídku. Slovo dalo slovo a já neváhal s podpisem smlouvy. Příjemný byl také fakt, že jsem se vyhnul přemíře administrativy a celou žádostí proplul s jistou lehkostí. Tento typ úvěru mohu rozhodně doporučit. (Ivan S., 27 let, Opava)


Při hledávání hypotéčního úvěru jsem se snažila sázet na minimální poplatky, respektive ty nulové. Je však pravdou, že každá banka si něco účtuje. Až úvěr na bydlení od Creditas mě celkem mile překvapil. A to tak, že jsem jej v plné míře využila. Přijetí a posouzení žádosti je totiž oproštěno od jakýchkoliv zbytečných poplatků. To samé platí i pro správu a vedení hypotéky. Úvěr na bydlení od Creditas je dokonce bez platby za předčasné uhrazení finančního závazku. Po sdělení těchto informací jsem zkrátka neváhala. Z mého osobního pohledu mohu tento typ úvěru doporučit skutečně každému, kdo hledá férové podmínky splácení. (Barbora V., 26 let, Praha)


Nízký úrok a rychlé vyřízení. Přesně takhle u mě nedávno probíhal úvěr na bydlení od Creditas, který mi doporučila kamarádka. Věděla, že sháním peníze na nový byt a tohle byla opravdu dobrá volba. Přiznám se, že po předložení nabídky od této společnosti jsem už ani nenavštěvoval ostatní banky. Věděl jsem, že úrok od 4,5 % ročně zafixovaný po celou dobu splatnosti mi bude vyhovovat. Úvěr na bydlení od Creditas je navíc vhodnou volbou i pro starší občany. Při pročítání podmínek jsem si totiž všiml, že maximální věková hranice pro splatnost je až 65 let. Do té doby úvěr bez sebemenšího problému doplatím. (Otakar R., 40 let, Hradec Králové)


Úvěr na bydlení od Creditas znám z internetu. Reklamní nabídky mě celkem zaujaly, a proto jsem se rozhodla podrobit tento produkt trochu hlubšímu lustrování. Sbírala jsem zkušenosti klientů, pročítala recenze na internetu a zjistila, že tato hypotéka je vlastně dělaná přímo pro mě. Peníze už od 50 000 Kč se splatností na 25 let, to je opravdu zajímavé. Úvěr na bydlení od Creditas jsem se rozhodla vyřídit obratem. A stejně rychle jsem se dočkala i kýženého výsledku. Byla mi schválená potřebná suma, jíž jsem využila na modernizaci svého bytu. Splátky mi navíc byly navrženy tak, že nezatěžuji svůj měsíční rozpočet. (Dana M., 37 let, Poděbrady)


Peníze na bydlení jsou tím, co asi většinu lidí trápí nejvíce. Ani já neměla dostatek vlastních úspor, abych si mohla koupit nový byt. Proto jsem se začala pídit po možnosti, kde se k těmto financím dostat za dobrých smluvních podmínek. Nakonec se mi to podařilo. Byl to úvěr na bydlení od Creditas, který mi dle prezentovaných informací vyhovoval nejvíce. Nízký roční úrok s fixací po dobu splatnosti, žádné poplatky za správu, vedení a vůbec samotné schválení. To vše v kombinaci s vynikajícími obchodními podmínkami. Úvěr na bydlení od Creditas v mém případě dobře posloužil svému účelu a já jsem nyní nadšená. Za sebe jej mohu jen doporučit. (Olina L., 29 let, Ostrava)


Úvěr na bydlení od Creditas jsem si vyřídil před nedávnou dobou, takže dnes se mohu objektivně vyjádřit z vlastní zkušenosti. A t jsou na plné čáře pouze kladné. Od samotného podání žádosti, přes individuální přístup, až po rychlé vyřízení hypotéky. Díky Creditas a.s. jsem se vyhnul složité administrativě a neplatil žádné zbytečné poplatky. Třeba za posouzení a následné vedení úvěrového účtu. Úvěr na bydlení od Creditas mi byl přislíben s celkovou dobou splatnosti na 25 let, což mi přišlo vhod. Vejdu se totiž do maximální hranice 65 let, kterou má poskytovatel stanovenou. Podle mě jde o velice flexibilní a výhodné řešení. (Petr L., 40 let, Praha)

Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Mám zájem“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

3
3/5
Hodnotilo klientů

Kategorie