Bezúročná půjčka jen tak na zkoušku

Datum publikování: 23. 11. 2018
Bezúročná půjčka je praktickým nástrojem, s pomocí kterého si budete schopni ověřit, jak funguje nebankovní úvěrování u dané společnosti. Získejte první půjčku zdarma a neplaťte žádné poplatky navíc.
Patříte do skupiny lidí, kteří mají prozatím nedůvěru v nebankovní segment? I když je tato finanční sféra pod dohledem České národní banky, jež provedla důkladnou probírku spolehlivých poskytovatelů, stejně si nejste jisti a máte obavy oslovit takovou společnost? Pak by se vám možná hodila praktická zkušenost. Ta vás přesvědčí, že nebankovní produkty mohou být v některých věcech dokonce lepší nežli ty bankovní, na něž jste zvyklí. Provést to lze velice jednoduchým způsobem. Využijte bezúročnou půjčku. Možná na tento pojem hledíte s otázkami a přesně nevíte, co si pod ním představit. Tak právě na to vám odpovíme.

První půjčka zdarma

Název tohoto podtitulku je celkem jednoznačný a setkat se s ním můžete v produktových nabídkách mnohých nebankovních poskytovatelů. Jde o speciální nabídku, která je primárně určena jen novým klientům dané společnosti. A slouží právě k tomu, aby si lidé neznalí nebankovní sféry vyzkoušeli, že vše je velice jednoduché a férové. Bezúročná půjčka je pochopitelně omezena jistými parametry, což je zcela zřejmé. Je přece jenom poskytována zdarma.
  • Úvěr ve výši maximálně 8 000 Kč až 10 000 Kč
  • Doba splatnosti na 30 dnů
  • Velikost úrokové sazby 0 %
Jestliže splňujete to, že jste novým klientem nebankovní firmy, požádáte o takový úvěr a projdete si celým schvalovacím procesem. Seznámíte se s klasickými obchodními podmínkami, uvidíte, jak triviální je vyplnit online žádost a okusíte rychlost výplaty peněžních prostředků na bankovní účet. Taková pomyslná půjčka na zkoušku, díky níž se přesvědčíte o tom, že nebankovní půjčky jsou patřičným konkurentem bank. Zjednodušeně řešeno, to si půjčíte, to také vrátíte. Ani o korunu více. A když s danou společností nebudete spokojeni, čeká na vás jiná bezúročná půjčka u jiné společnosti. Je ale důležité zmínit i to, že když budete u stejného poskytovatele žádat o další úvěr, už pochopitelně nebude zdarma, ale s běžnou úrokovou sazbou.

Kdo nabízí bezúročné půjčky?

Nyní když víte, že bezúročná půjčka může být takovou vaší pomyslnou vstupní branou do nebankovního segmentu, stojí určitě za zmínku to, jaké společnosti vlastně poskytují první půjčku zdarma? Níže uvedený seznam vám to prozradí včetně maximálních částek, jež můžete získat.
  • Rerum půjčka od 500 Kč do 5 000 Kč se splatností na 30 dnů
  • Kamali půjčka ve výši až 10 000 Kč se splatností na 14 dnů
  • Provident půjčka do 12 000 Kč se splatností na 3 měsíce
  • Zaplo půjčka do výše až 16 000 Kč se splatností na 30 dnů
A víte, co je na celém konceptu bezúročné půjčky to nejlepší? Obdrženou finanční sumu můžete použít na cokoliv. Ve všech případech se totiž jedná o neúčelový typ úvěru.