Cash Broker – Hypotéka bez doložení příjmu

Půjčte si peníze bez toho, aniž byste sdělovali velikost příjmu.

  • Neúčelový produkt
  • Předčasné splacení
  • Přijatelná úroková sazba
Zobrazit půjčky
Výše úvěru
100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost
12 - 300 měsíců
Úrok od
6 %
RPSN od
%

Cash Broker – zkušenosti a recenze

Cash Broker – Hypotéka bez doložení příjmu mi byla schválena před několika dny. Díky kladné zkušenosti jsem se rozhodl, že se s ostatními potenciálními zájemci podělím o mé postřehy. V první řadě musím vypíchnout skutečně profesionální přístup tohoto poskytovatele. Individuální nabídka šitá na míru mě hodně potěšila. Cash Broker – Hypotéka bez doložení příjmu mi byla zajištěna se splatností na 25 let, ale ve výjimečných případech lze žádat dokonce o 30 let. Nejlepší na všem bylo, že pro kladné schválení žádosti nemusíte dokládat velikost svého pravidelného výdělku. A to byl asi rozhodující aspekt, proč jsem dal přednost právě tomuto řešení. (Milan H., 36 let, Poděbrady)


Nikdy bych si nemyslela, že jednou využiji nebankovní hypotéku. Po negativních zkušenostech s bankou jsem však neměla jinou možnost a dnes vím, že nelituji. Cash Broker – Hypotéka bez doložení příjmu se stala doslova mou srdeční záležitostí. A to především kvůli akceptovatelným splátkovým podmínkám, přijatelné úrokové sazbě a nulovým poplatkům. Nic jsem nemusela platit předem, za což jsem byla ráda. Cash Broker – Hypotéka bez doložení příjmu mi byla navržena tak, že jsem i bez dokládání svého výdělku úspěšně prošla schvalovacím řízením a peníze na novou nemovitost jsem obdržela v podstatě obratem. Toho si opravdu cením. (Milada L., 41 let, Brno)


Když jsem zjistil, že lze v dnešní době získat úvěr bez dokládání příjmu, ihned jsem zbystřil. Byla to konkrétně Cash Broker – Hypotéka bez doložení příjmu, o níž jsem si nastudoval informace a okamžitě se pokusil o její získání. Díky absenci překládání velikosti výdělku se mi to samozřejmě povedlo, z čehož jsem nadšený. Když si k tomu připočtu transparentní splátkové podmínky a možnost předčasného splacení, je Cash Broker – Hypotéka bez doložení příjmu skutečně velikým konkurentem bankovních produktů. Z mého pohledu tuto nebankovní hypotéku mohu doporučit skutečně každému. Vše je totiž snadné a přehledné. (Pavel I., 45 let, Kolín)


 

Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Mám zájem“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

3
3/5
Hodnotilo 14 klientů

Kategorie