Cash Broker – Nebankovní hypotéka

Získejte peníze na bydlení od společnost Cash Broker.

  • Individuální přístup
  • Bez poplatků předem
  • Rychlé vyřízení
Zobrazit půjčky
Výše úvěru
100 000 - 50 000 000 Kč
Splatnost
12 - 300 měsíců
Úrok od
6 %
RPSN od
%

Cash Broker – Nebankovní hypotéka

Neuspěli jste v bance s žádostí o hypotéku? Pak nezoufejte, protože na finančním trhu existují stále možnosti, jak si půjčit peníze na svoji vysněnou nemovitost. Jednu z takových variant vám přináší i společnost Cash Broker, která se vyjímá svým individuálním přístupem k zákazníkovi. Je to nebankovní hypotéka na pořízení nebo výstavbu nemovitosti, jež poslouží každému plnoletému občanovi. Využít ji mimochodem můžete také na refinancování starých závazků či nákup družstevního bytu, avšak s jistým omezením.

Využijte možnosti předčasného splacení

Vsaďte na nebankovní hypotéku od Cash Broker a čerpejte řadu příjemných výhod spjatých s tímto typem hypotéčního úvěru. Je to například možnost předčasného splacení v okamžiku, kdy máte dostatek finančních prostředků. Příjemná je varianta rozložit si měsíční splátky až na 30 let. Samozřejmě s ohledem k věku klienta.

Nechte si zpracovat hypotéku na míru

Využijte nenáročné online žádosti u Cash Broker a nebankovní hypotéka bude vaše. Vsaďte na služby společnosti, která má působnost po celém území České republiky a zakládá si na osobním jednání s každým klientem.

Časté otázky

Jak vysoká je úroková sazba?
Ta se u nebankovní společnosti Cash Broker odvíjí od toho, jak vysokou částku chcete, jak hodnotnou nemovitostí můžete ručit a jak jste bonitním klientem. Výše úroku však započíná na 6,4 %.
Mohu si za peníze pořídit družstevní byt?
Ano můžete, ale pouze za určitých podmínek. Musíte jej do jednoho roku převést do osobního vlastnictví a zároveň vám nebude poskytnuta vyšší suma jak 30 % hodnoty nemovitosti.
Platí se nějaké poplatky předem?
Nikoliv, nebankovní hypotéka od Cash Broker je od těchto plateb oproštěna.
Výše úvěru
100 000 - 50 000 000 Kč
Splatnost
12 - 300 měsíců
Úrok od
6 %
RPSN od
%

Zobrazit půjčky

Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Mám zájem“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

3
3/5
Hodnotilo 14 klientů

Kategorie