Cash Broker – Nebankovní hypotéka

Získejte peníze na bydlení od společnost Cash Broker.

  • Individuální přístup
  • Bez poplatků předem
  • Rychlé vyřízení
Zobrazit půjčky
Výše úvěru
100 000 - 50 000 000 Kč
Splatnost
12 - 300 měsíců
Úrok od
6 %
RPSN od
%

Cash Broker zkušenosti a recenze

Už jsem si myslel, že výhodnou hypotéku díky aktuálně přísnějším pravidlům snad nikde nezískám. Opak se však stal pravdou. Nápomocna mi byla Cash Broker – Nebankovní hypotéka. Tu jsem i jako mladý žadatel dokázal získat poměrně snadno a rychle. Vzhledem k tomu, že jsem měl našetřeno asi 50 % hodnoty nemovitosti, nebyl to žádný problém. Cash Broker – Nebankovní hypotéka mi byla přiklepnuta s výhodnou úrokovou sazbou a já se nakonec vyhnul i nežádoucímu papírování. Ostatně, lustrace firmy Cash Broker, SE mě umožnila vyhnout se jakémukoliv podrobnějšímu dokládání příjmů. Já jsem maximálně spokojen. (Pavel K., 39 let, Karlovy Vary)


Vlastní bydlení bylo vždy mým jasným cílem. Chtěla jsem se osamostatnit od rodičů a pořídit si byt ještě dříve, než vůbec poznám nějakého partnera. Toužila jsem mít něco vlastního. A to se mi povedlo díky produktu od Cash Broker – Nebankovní hypotéka. Tento produkt je o něco flexibilnější nežli v bance, a to pro mě byla jasné volba i na úkor toho, že je zde vyšší úroková sazba. Přála bych vám zažít to, jak rychle vám může být přiklepnuta Cash Broker – Nebankovní hypotéka. Díky tomu, že tento poskytovatel nezkoumá registry dlužníků nebo jim spíše nepřisuzuje takovou váhu, šlo všechno, jako po másle. Nyní už si užívám svého nového bytu 2+1. (Karolína P., 29 let, Kladruby)


Toužil jsem po hypotéce, jejíž měsíční splátky mě nebudou tolik zatěžovat. Mezi těmi bankovními jsem měl problém projít schvalovacím řízením, proto jsem se zaměřil na nebankovní hypotéky. A tam jsem poměrně rychle našel. Byla to Cash Broker – Nebankovní hypotéka. Její splatnost jsem si rozložil na dlouhých 30 let, získal možnost předčasného splacení a díky výjimečným případům dostal až 70 % hodnoty nemovitosti. To byl sen, o kterém se mi doposud jenom zdálo. Cash Broker – Nebankovní hypotéka mi umožnila pořídit si malý rodinný domek, do kterého jsem se nastěhoval s rodinnou a díky tomu nyní prožíváme krásné časy. (David O., 35 let, Praha)


 

Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Mám zájem“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

3
3/5
Hodnotilo 14 klientů

Kategorie