Česká spořitelna, a.s. – Refinancování hypotéky

Přejděte s hypotékou k České spořitelně a ušetřete.

  • Snadné vyřízení
  • Online žádost
  • Nižší úrok
Zobrazit půjčky
Výše úvěru
500 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost
60 - 360 měsíců
Úrok od
1,79 %
RPSN od
%

Česká spořitelna zkušenosti a recenze

česká spořitelna zkusenosti a recenze

Nedávno jsem změnil poskytovatele hypotéky a rád bych vám sdělil své zkušenosti. Po dlouhém výběru to vyhrála Česká spořitelna, a.s. – Refinancování hypotéky. K volbě tohoto produktu jsem měl samozřejmě několik důvodů. Od možnosti snížit si úrokovou sazbu při využívání přidružených produktů, až po absenci nového odhadu nemovitosti. V součtu šlo o věci, které mi během několika dalších let splácení ušetří nemalé peníze. Česká spořitelna, a.s. – Refinancování hypotéky je navíc spojeno s minimální administrativou, které se vyhnete celkem snadno. A ten pocit, přejít k jednomu z největších poskytovatelů v zemi je také potěšující. (Jan K., 28 let, Praha)


Když už nechcete přeplácet hypotéku, existuje řešení. Jednoduše ji refinancujte tak, jako jsem to udělala já. Samozřejmě za podmínky, že vám končí nebo v brzké době bude končit fixační období. Já osobně jsem zvolila produkt Česká spořitelna, a.s. – Refinancování hypotéky. Už při letmém pohledu na nabídku banky mě totiž oslovila možnost přerušit splácení až na tři měsíce nebo změna výše měsíční splátky až o 30 %. To jsou benefity, které vám jen tak nikdo nenabídne. Česká spořitelna, a.s. – Refinancování hypotéky je navíc přístupné i bez nutnosti navštěvovat pobočku společnosti. To znamená, že vše jsem si vyřídila pěkně z pohodlí domova. (Radka F., 36 let, Brno)


Česká spořitelna, a.s. – Refinancování hypotéky od této bankovní společnosti mi začalo šetřit nemalé peněžní prostředky. Tento produkt jsem zvolil na základě toho, že za přechod k jiné hypotéce jednoduše neplatím ani korunu navíc. Příjemný je i fakt, že bez poplatku je také vedení úvěrového účtu. Tím největším kladem byl pochopitelně nižší úrok, s nímž jsem docílil menších měsíčních splátek. A vůbec, Česká spořitelna, a.s. – Refinancování hypotéky je hodně individuální záležitostí, která vás může mile překvapit. Během pěti minut jsem totiž věděl, kolik peněz při přechodu k České spořitelně, a.s. vlastně ušetřím. Vyzkoušejte to také. (Gustav B., 39 let, Znojmo)


Od České spořitelny jsem kdysi utekla a před nedávnem jsem se zase s nadšením vracela. Potřebovala jsem totiž refinancovat hypotéční úvěr, který už byl řadu let značně nevýhodný. Česká spořitelna, a.s. – Refinancování hypotéky mi padlo do oka po podrobnějším prostudování nabídek mnohých bank. Na takové podmínky jsem jednoduše nikde jinde nenarazila. Splátky podle vašich představ. To je slogan, kterému dnes s naprostou jistotou věřím. Česká spořitelna, a.s. – Refinancování hypotéky mi bylo navrženo doslova na míru. A co více? Během splácení si mohu splátky ještě dodatečně měnit, popřípadě odkládat. (Martina L., 31 let, Plzeň)


Když by mi kdysi někdo řekl, že budu moci vyřídit refinancování hypotéky prostřednictvím internetu, asi bych tomu nevěřil. Dnes už vím, že to jde. Česká spořitelna, a.s. – Refinancování hypotéky mě přesvědčilo o tom, že stačí jen odeslat požadavek na výhodnější hypotéku a vše ostatní už jde, jako po másle. Bez zbytečných poplatků navíc, nutnosti dělat odhad nemovitosti a podobných obstrukcí. Česká spořitelna, a.s. – Refinancování hypotéky mi ušetřilo nejenom čas, ale hlavně spoustu peněz. Aktuálně už nebudu přeplácet úvěrový produkt a budu čerpat všech jeho výhod. Takže pokud chcete refinancovat hypotéku bez nutnosti chodit na pobočku, máte možnost. (Pavel S., 40 let, Praha)


Už nějakou dobu jsem se poohlížela po tom, jak ušetřit náklady na moji dosavadní hypotéku, které právě skončila doba fixace úrokové sazby. Na doporučení svých přátel jsem takové řešení nalezla. Poskytuje ho Česká spořitelna, a.s. – Refinancování hypotéky v jejím podání je totiž snem mnohých zákazníků. Nízký úrok, menší měsíční splátky a praktické pojištění schopnosti splácet. Tohle všechno jsem obdržela bez mého přičinění z pohodlí domova, protože vše vyřídíte online. Česká spořitelna, a.s. – Refinancování hypotéky jsem si oblíbila i díky tomu, že mohu měnit velikost splátky nebo si ji v případě zájmu snadno odložit. (Gabriela H., 27 let, Vyškov)


 

Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Mám zájem“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

2
2/5
Hodnotilo klientů

Kategorie