Česká spořitelna – Business hypotéka

Výhodný hypotéční úvěr pro podnikatele.

  • Do výše až 30 000 000 Kč
  • Rychlé vyřízení
  • Nízká úroková sazba
Zobrazit půjčky
Výše úvěru
- 30 000 000 Kč
Splatnost
- 180 měsíců
Úrok od
2,69 %
RPSN od
%

Česká spořitelna – Business hypotéka

Využijte hypotéčního úvěru od České spořitelny a investujte peníze do vlastního podnikání. Konkrétně do nemovitostí spjatých s ním samotným. Získat můžete poměrně velký finanční obnos až 30 000 000 Kč. V případě velkých developerských projektů je to až 150 000 000 Kč. Splácení nemovitosti si můžete rozložit v časovém úseku 5 – 25 let.

Business hypotéka vhodná k refinancování

Business hypotéku můžete využít nejenom jako nový úvěr, ale také jako refinancování starých finančních závazků. K tomu vám mimo jiné poslouží kalkulačka hypotéky od České spořitelny, která vám prozradí, jak vysoké měsíční splátky budete hradit. Takže neváhejte ani v tomto směru a refinancujte s ještě výhodnější úrokovou sazbou než doposud.

Vyberte si podobu úroku

Business hypotéka pro podnikatele je spojena také s volbou optimální výše úrokové sazby. A to díky tomu, že si můžete vybrat mezi fixovaným úrokem a proměnlivým úrokem. I tím částečně rozhodujete o tom, jaké náklady budou s bankovním produktem spjaty.

Časté otázky

K čemu lze využít Business hypotéku?
Primárně jde o finance určené k investování do nemovitostí spojených s podnikatelskou činností. Využít je v této souvislosti můžete například s nákupem, výstavbou nebo majetkovým vyrovnáním.
Jak dlouho mohu čerpat peněžní prostředky?
Česká spořitelna umožňuje čerpat finance z Business hypotéky v délce trvání 12 měsíců.
Kolik peněz můžu získat?
Pokud jde o nemovitost pro vlastní podnikání nebo o koupi bytového domu, dosáhnout můžete na částku až 30 000 000 Kč. U velkých developerských projektů je to až 150 000 000 Kč.
Výše úvěru
- 30 000 000 Kč
Splatnost
- 180 měsíců
Úrok od
2,69 %
RPSN od
%

Zobrazit půjčky

Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Mám zájem“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

4
4/5
Hodnotilo 14 klientů

Kategorie