Česká spořitelna – Business hypotéka

Výhodný hypotéční úvěr pro podnikatele.

  • Do výše až 30 000 000 Kč
  • Rychlé vyřízení
  • Nízká úroková sazba
Zobrazit půjčky
Výše úvěru
- 30 000 000 Kč
Splatnost
- 180 měsíců
Úrok od
2,69 %
RPSN od
%

Česká spořitelna zkušenosti a recenze

Česká spořitelna – Business hypotéka, to je cesta tím správným směrem. Peníze obdržené z tohoto typu bankovního úvěru mi posloužily k nákupu nebytových prostor, o které jsem měl už delší dobu zájem. Tato banka ve mně od prvopočátku vzbuzovala důvěru a musím se přiznat, že jsem se nechal ovlivnit i příjemnou úrokovou sazbou a vynikajícími splátkovými podmínkami. Česká spořitelna – Business hypotéka je určena pro všestranné použití, takže se domnívám, že pomůže i mnohých z vás. O tom nemám skutečně žádných pochyb. (Pavel U., 38 let, Poděbrady)


Úvěr bez zbytečných průtahů a s individuálním přístupem. Přesně taková je Česká spořitelna – Business hypotéka, kterou mi před nedávnou dobou doporučila moje známá. Využila jsem ji proto, že mám ráda férové služby a už delší dobu jsem hledala právě takový bankovní produkt. Musím se přiznat, že mi Česká spořitelna – Business hypotéka vyhovuje od A až do Z. Od jednoduchého a rychlého vyřízení až po variabilní a přehledné měsíční splátky. Taková pohodlná bankovní záruka, která vám dovolí investovat do věcí, o nichž se vám ani nezdálo. (Markéta K., 46 let, Domažlice)


Nevím jak vy, ale já jsem jednoduše potřeboval kapitál pro rozjezd svého podnikání. Chtěl jsem se osamostatnit a pořídit si vlastní výrobní prostory. A právě k takovému kroku mi dopomohla Česká spořitelna – Business hypotéka. Tu jsem získal poměrně nedávno a nemohu si ji po dvou až třech měsících vynachválit. Nejlepší na všem je pravděpodobně individuální přístup ke klientovi, kterého se mi dostalo plnými doušky. Česká spořitelna – Business hypotéka má dlouhou splatnost, nabízí dostatek peněz při ručení vhodnou nemovitostí a je schvalována v relativně krátkém čase. Já jsem maximálně spokojený zákazník. (David I., 34 let, Karlovy Vary)


Nejlepší je, když se úvěr přizpůsobí vašim náročným potřebám. A něco podobného mi nedávno přinesla také Česká spořitelna – Business hypotéka. Ta je podle mě šitá na míru klienta, který moc dobře ví, co chce. A tím já jsem byla. Proto jsem neváhala a vyplnila nezávaznou online žádost. Vše se rozeběhlo celkem rychle a výsledek na sebe nenechal dlouho čekat. Česká spořitelna – Business hypotéka mi byla schválena se všemi lákavými bonusy a benefity. Dokonce jsem využila i praktické pojištění schopnosti splácet, abych se nemusela strachovat v okamžiku, kdyby se mi v podnikání něco pokazilo. Podle mě toto bankovní řešení stojí za schválení. (Ludmila R., 40 let, Olomouc)


Půjčit si peníze v kombinaci s dobrými splátkovými podmínkami není ničím jednoduchým. O tom jsem se přesvědčil na vlastní kůži. Až do té doby, než jsem poznal, jak může vypadat spolehlivá hypotéka. Konkrétně mi takové služby poskytnula Česká spořitelna – Business hypotéka. S ní jsem nadmíru spokojený a musím se přiznat, že jsem tak rychlý servis v kombinaci s flexibilními službami rozhodně nečekal. Proto jsem neotálel a pustil se do zařizování. Dnes mohu spokojeně přikyvovat, že peníze jsem obdržel obratem a splácím tolik, že mě to výrazně neomezuje. Česká spořitelna – Business hypotéka je zkrátka pro každého. (Oliver P., 43 let, Praha)


Peníze jsou zapotřebí neustále a u podnikání to platí dvojnásob. Proto se není čemu divit, že jsem vsadila na bankovní produkt Česká spořitelna – Business hypotéka. Ten je dostupný každému, kdo předloží dostatečnou bonitu a obětuje tomuto kroku poměrně málo drahocenného času. Odměnou za tohle všechno se mi stalo vyplacení potřebné finanční sumy, jíž jsem využila na nákup nebytových prostor. Česká spořitelna – Business hypotéka mi přinesla určitý pocit svobody a nových možností, které se dnes snažím zúročit, jak nejlépe to půjde. Hypotéka tohoto typu mi vyhovuje zkrátka ve všech směrech. (Petra O., 33 let, Ostrava)


 

Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Mám zájem“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

4
4/5
Hodnotilo 14 klientů

Kategorie