Česká spořitelna – Hypotéka

Hypotéka České spořitelny přináší spoustu výhod.

  • Nízká úroková sazba
  • Pojištění zdarma až na 1 rok
  • Bez zbytečných poplatků
Chci si půjčit
Výše úvěru
300 000 - 25 000 000 Kč
Splatnost
60 - 360 měsíců
Úrok od
2,69 %
RPSN od
3 %

Česká spořitelna zkušenosti a recenze

Česká spořitelna hypotéka se stala prostředkem, jak jsem si mohl dovolit vlastní bydlení. Po dlouhém zvažování a porovnávání nejrůznějších nabídek jsem vsadil právě na tuhle, která je velice flexibilní a variabilní. Nízký úrok od 2,69 %, nulové poplatky a osobitý přístup. No, uznejte sami, co si přát více? Česká spořitelna hypotéka je v plném rozsahu oproštěna od plateb za správu hypotéčního úvěru, ale také od poplatků za vyřízení. Na tohle všechno jsem během velice krátké chvíle zapomněl a jsem za to upřímně rád. Pokud sníte o svém vlastním domově, tak neváhejte, protože Česká spořitelna hypotéka může pomoci i vám. (Ota P., 35 let, Praha)


Když jsem na internetu hledala hypotéční úvěr, jenž by do nejmenšího detailu vyhovoval mým potřebám, zaujala mě Česká spořitelna hypotéka. Ta byla totiž spojena s velice zajímavými slevami a bonusy. Já osobně jsem například dokázala snížit svou budoucí úrokovou sazbu jen díky tomu, že aktivně využívám ostatních služeb této bankovní společnosti. Česká spořitelna hypotéka mi dala jako věrnému zákazníkovi možnost ponížit své měsíční splátky, a já jsem za to ráda. Nyní více ušetřím a nepřeplatím. (Martina L., 27 let, Brno)


Když jsem zjistila, že moje hypotéka u nejmenované bankovní společnosti patří několik let k těm méně výhodným, rozhodla jsem se takový úvěr refinancovat. V tom mi pomohla Česká spořitelna hypotéka, kterou jsem získala poměrně jednoduše a rychle. Až jsem se sama divila tomu, jak triviální vše bylo. Bez složitého papírování, s prokázáním několika základních věcí a téměř online. Přesně takový způsob mi maximálně vyhovuje a já si v něm doslova libuji. Česká spořitelna hypotéka je mým vytouženým bankovním produktem a po dlouhodobější zkušenosti si dovolím tvrdit, že možná také tím vaším. (Marika A., 34 let, Klatovy)


Doslova miluji kontrolu nad věcmi, které dělám a které využívám. To se mimochodem promítlo i do mé nové hypotéky, kterou jsem využil od České spořitelny, a.s. Je to konkrétně Česká spořitelna hypotéka šitá na míru zákazníka, jež mi umožnila přizpůsobit si měsíční splátky mým vlastním potřebám. Nabídnuta mi byla možnost snížit si nebo zvýšit platby v průběhu splácení, a to až o neuvěřitelných 30 %. A kdybych náhodou nestíhal splácet, také pro mě má Česká spořitelna hypotéka jedno velice milé překvapení. Mohu si odložit měsíční splátky až o neuvěřitelné tři měsíce. Pro mě je tohle bezkonkurenční volba číslo jedna. (Dan O., 30 let, České Budějovice)


Česká spořitelna hypotéka je v mém okolí celkem populární. Tento bezpečný bankovní produkt uchvátil před nedávnem nejenom mě, ale také spoustu mých přátel. Mě osobně se na celém řešení líbí ta jednoduchost, se kterou máte možnost obdržet peníze na vlastní vysněné bydlení. Já jsem navíc využil i celkem komplexní pojištění schopnosti splácet, díky čemuž mohu klidně spát. Nyní vím, že Česká spořitelna hypotéka mi nikterak nebude zasahovat do pravidelných měsíčních výdajů a zároveň mám ochranu před nenadálými situacemi. (Patrik S., 26 let, Ostrava)


Komplexnost, přehlednost a férové smluvní podmínky. Tak přesně tohle byly faktory, které mě usvědčily v tom, že Česká spořitelna hypotéka je tou pravou cestou zrovna pro mě. Rozhodla jsem se pro ni především kvůli nabízeným benefitům, jež v mnohém rozsahu překonaly konkurenční nabídky. Jmenovat mohu například nízkou úrokovou sazbu od 2,69 % ročně, nulové poplatky, přizpůsobení splátek a ostatní zajímavé slevy. Česká spořitelna hypotéka je navíc otevřena velkému množství žadatelů, takže na své si v tomto směru přijde dozajista každý. Vyzkoušejte ji a možná budete také nadšeni, jako já. (Jana S., 40 let, Jičín)


 

Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Mám zájem“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

5
5/5
Hodnotilo 532 klientů

Kategorie