Česká spořitelna půjčka

Nejjednodušší cesta k penězům vede skrze půjčku od České spořitelny.

  • Využijte peníze na cokoliv
  • Vyřízení za pár minut
  • Úroková sazba od 3,96 %
Chci si půjčit
Výše úvěru
20 000 - 2 500 000 Kč
Splatnost
12 - 120 měsíců
Úrok od
3,96 %
RPSN od
4,1 %

Česká spořitelna zkušenosti a recenze

Česká spořitelna recenze, zkušenosti, diskuze

Do té doby, než jsem využil půjčku od České spořitelny jsem neměl tušení o tom, že mi někdo půjčí peníze a já budu moci získat část z nich nazpět. A v to v podobě odpuštěných splátek, kterých bylo rovných patnáct. Díky tomu jsem ušetřit celkem dost peněz a úroková sazba půjčky od České spořitelny mě vyšla velice výhodně. Při průzkumu trhu jsem zjistil, že šlo vlastně o nejnižší úrok vůbec, takže proč takové možnosti nevyužít, když vám ji Česká spořitelna nabízí, že? (Stanislav H., 31 let, Hodonín)


Potřebovala jsem 300 000 Kč na nové auto, ale děsil mě vysoký úrok mnohých bankovních společností. Až teprve půjčka České spořitelny mě zaujala. A to garantovaným úrokem od 5,9 %. V tu chvíli nebylo o čem přemýšlet. Třešničkou na dortu se stalo rychlé vyřízení úvěru. Půjčka České spořitelny obnášela jen základní papírování a já jsem odcházela za pár minut z bankovní pobočky. Než jsem dorazila domů, což byla asi čtvrt hodinka, měla jsem peníze připsané na bankovním účtu. To jsou více než nadstandardní služby. (Lenka N., 27 let, Kralovice)


Při výběru půjčky jsem dbal na maximální flexibilitu, kterou si myslím zaslouží každý klient. Bohužel u spousty společností jsem narazil. Až Česká spořitelna a její půjčka byly velice příjemnou výjimkou. Tato banka mi totiž nabídla možnost získat až 800 000 Kč se splatností na 10 let. Mě nakonec stačil úvěr ve výši 600 000 Kč. Bez složitého papírování jsem si nastavil měsíční splátky k obrazu svému. Do současné doby spokojeně splácím půjčku od České spořitelny a nemohu si vynachválit přístup této bankovní instituce. Oceňuji hlavně přidružené benefity. (Luboš B., 37 let, Klatovy)


Nebankovním půjčkám moc nevěřím, takže moje volba padla na bankovní úvěry. V přemíře produktů mě zaujala půjčka České spořitelny, která se pojila například s benefitem odstoupení od smlouvy do šedesáti dnů. To byl vzhledem k mé ostražitosti možná ten největší důvod, využít tento úvěr ve výši 200 000 Kč se splatností na 5 let. Půjčka od České spořitelny mi pomohla dovybavit bydlení, a ještě zbyly peníze na příjemnou dovolenou s přítelem, takže já mohu tento produkt za poslední dva roky užívání hodnotit velice kladně. (Soňa L., 51 let, Opava)


Před nedávnem jsem potřeboval rychle peníze na opravu auta, které využívám každý den pro pracovní účely. Vzhledem k tomu, že došly rodinné úspory, musel jsem vyrazit do banky. Naštěstí moje první návštěva směřovala do České spořitelny. Poté, co mi ukázali možné splátkové podmínky, neváhal jsem a okamžitě využil jejich půjčky. Ta byla nejenom výhodná, ale hlavně vyřízená v průběhu několika minut. Půjčka od České spořitelny mi dorazila na účet za 15 minut, takže jsem mohl okamžitě uhradit vyšší náklady na opravu auta a do dvou dnů jsem opět plnohodnotně fungoval. (Karel V., 28 let, české Budějovice)


Půjčka od České spořitelny pomohla mě a mojí rodině zařídit si trochu lepší bydlení. O tento úvěr jsem žádala zhruba před rokem, protože Česká spořitelna mi vyšla ve svých produktových nabídkách jako nejvýhodnější oproti ostatním konkurentům. S manželem nás mile překvapilo i to, že jsme mohli po půl roce splácení změnit výši splátky, protože mi v práci přidali. Takže půjčku od České spořitelny splatíme ještě dříve, než jsme doufali. Upřímně jsem byla nadšená z toho, že nám někdo dokáže garantovat tak výhodnou úrokovou sazbu. (Lucie Š., 48 let, Praha)

Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Chci si půjčit“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

4
4/5
Hodnotilo 72 klientů

Kategorie