Chcete peníze v hotovosti? Je tu rychlá půjčka na ruku

Datum publikování: 10. 12. 2018
Zajímá vás rychlá půjčka na ruku, díky níž můžete získat peníze v hotovosti? Pak se obraťte na nebankovní segment, ve kterém si každý přijde na to své. Minimální administrativa, přijatelný úrok a peníze přímo na ruku.
Bezhotovostní platební styk patří k těm nejvyužívanějším a většina z nás má své peníze na bankovním účtu. Je však pravdou, že hotovost je hotovost. Spousta lidí jí stále dává přednost, ať už k tomu mají nejrůznější důvody. A to ve všech případech, mezi které se mimo jiné řadí také úvěry. Jestliže máte potřebu půjčit si peníze na cokoliv, ale nechcete je posílat na účet, nýbrž je obdržet v hotovosti, nabízí se vám pochopitelně adekvátní východisko. Není to sice žádná bankovní půjčka, ale rychlá půjčka na ruku od nebankovního poskytovatele. Těch je na trhu hned několik.

Způsob výplaty hraje podstatnou roli

Pokud se rozhodnete získat půjčku vyplacenou doslova na ruku, nabízí se vám dvě řešení. To první je trochu zdlouhavější. Pro peníze si můžete dojít na některou pobočku nebankovní společnosti, jež nabízí hotovostní půjčky. Je však pravdou, že taková cesta vás stojí čas a peníze. Možná i proto je daleko oblíbenější rychlá půjčka na ruku až do domu. Vyplacení částky probíhá pod taktovkou obchodního zástupce firmy. Ten vás navštíví doma a po podpisu smlouvy vyplatí sumu do poslední koruny. Obdobným způsobem pak můžete provádět i pravidelné splátky. Proč byste je nosili na pobočku, když si je u vás může vyzvednout pověřený pracovník poskytovatele? Právě v tom spočívá kouzlo rychlé půjčky na ruku.

Rychlá půjčka libovolné výše

Jestliže si myslíte, že rychlá půjčka na ruku je díky svému charakteru krátkodobým typem úvěru, mýlíte se. V závislosti na volbě konkrétního poskytovatele se můžete dopracovat k finančním sumám v řádu desítek tisíc korun se splatností na několik dlouhých měsíců. Záleží pouze na tom, jak hodně jste bonitním klientem a popřípadě zda můžete ručit nemovitostí v patřičné výši. Pokud splníte základní podmínky, rychlá půjčka na ruku je obvykle schvalována do 48 hodin od podání vaší žádosti. Tu mimochodem lze vyplnit na internetu, takže ani v tomto směru nemusíte kamkoliv chodit. Cílit zároveň můžete na nebankovní produkty s nejrůznějšími benefity, jež vám přijdou vhod.
  • Bez skrytých poplatků
  • Možnost předčasného splacení
  • Pojištění schopnosti splácet
  • Odklad splátek a další
Rychlá půjčka na ruku je komfortním úvěrovým řešením, které je pochopitelně vykoupeno jednou zásadní věcí. A tou je poplatek účtovaný za doručení peněz v hotovosti až do domu. Pokud si zvolíte i hrazení splátek tímto způsobem přímo obchodnímu zástupci, také z nich budete odvádět příslušnou platbu. Pro mnohé, kdo vyžadují peníze na ruku a v hotovosti však nejde o žádnou překážku a za takový kompletní servis si oproti bankovním půjčkám rádi připlatí.