Cofidis půjčka

Získejte skvělé splátkové podmínky a pořiďte si cokoliv.

  • Půjčka pro jednotlivce
  • Partnerská půjčka
  • Novomanželská půjčka
Chci si půjčit
Výše úvěru
20 000 - 500 000 Kč
Splatnost
12 - 90 měsíců
Úrok od
4,49 %
RPSN od
4,58 %

Cofidis půjčka zkušenosti a recenze

cofidis zkušenosti a recenze

Cofidis půjčka se stala mou jasnou volbou v okamžiku, kdy jsem zjistil, že úvěr je oproštěn od jakýchkoliv skrytých poplatků. Nemám zájem o to vedle běžných úroků platit ještě další vícenáklady. Půjčil jsem si menší obnos peněz na opravu auta a maximálně mě potěšilo, že jsem neplatil za vyřízení, potažmo sjednání Cofidis půjčky. Společnost po mě dokonce nechce ani peníze za vedení úvěrového účtu, elektrické výpisy a mnohé další věci. Už dnes mohu s jistotou říci, že u Cofidis s.r.o. si půjčím znovu. (Luboš R., 41 let, Neratovice)


Celý život mám ráda určitou jistotu, a to se týká nejrůznějších oblastí, kam mimochodem patří i půjčky. Když jsem hledala úvěr vhodný pro financování mého bydlení, byla mým požadavkem možnost pojištění neschopnosti splácet své závazky. V tom mi na plné čáře vyšla vstříc Cofidis půjčka, která je navíc oproštěna od skrytých poplatků. Zvolila jsem si variantu pojištění, jež mě ochrání za všech situací a jsem maximálně spokojena. Vše je navíc podloženo přehlednými a transparentními smluvními podmínkami. (Karolína K., 31 let, České Budějovice)


Sám na úvěr díky svému omezenějšímu příjmu bohužel nedosáhnu nebo alespoň ne na částku, o kterou jsem měl zájem. Proto jsme dali s manželkou hlavy dohromady a využili speciální Cofidis půjčky určené pro partnery. Díky tomu se navýšila naše celková bonita a my jsme bez problémů prošli schvalovacím řízením. Výsledkem našeho konání bylo dokonce to, že jsme získali nižší úrok a budeme splácet méně. Cofidis půjčka je opravdu zajímavou alternativou klasických bank, v jejíž prospěch musím zmínit ještě snadnou žádost o úvěr, kterou vyplníte na internetu. (Karel P., 42 let, Písek)


O Cofidis půjčce jsem toho slyšela opravdu hodně a nutno podotknout, že to byly samé pozitivní věci. Nikdy jsem si však nedokázala představit, jak je možné obdržet peníze do 24 hodin. Teprve až tento finanční produkt mě o tom přesvědčil. Zásadní vliv na vše má to, že nemusíte chodit na pobočku, ale vyplníte online žádost na internetu. Cofidis půjčka je pak schvalována obratem po odeslání tohoto formuláře. Jen co budete informováni o kladném výsledku, přichází na přetřes výplata peněz. Já mohu potvrdit, že jsem je obdržela do necelých 24 hodin a mohla s částkou ihned nakládat. (Josefína O., 43 let, Plzeň)


Nikdy bych nevěřil, že získat finanční obnos v podobě úvěru může být tak snadné. Na mysli mám Cofidis půjčku, o kterou jsem žádal nedávno, a to ve výši 50 000 Kč. I když pracuji teprve asi dva roky, společnost se mnou neměla problém a vše mi ihned schválila. Stačilo mít jen pravidelný příjem v odpovídající výši, mobilní číslo a účet, kam budou peníze převedeny. Cofidis půjčka si byla poskytnuta s možností upravit si výši splátky vhodnou dobou splácení, takže ani v tomto směru si nemohu stěžovat. Já jsem s přístupem Cofidis s.r.o. maximálně spokojen a její půjčka mi vyhovuje ve všech ohledech. (Pavel R., 20 let, Ostrava)


O Cofidis půjčce jsem se poprvé dozvěděl z reklamy. Tento finanční produkt mi upřímně okamžitě padl do oka. Mé nadšení se ještě více prohloubilo v okamžiku, kdy jsem si přečetl více informací na webu tohoto poskytovatele. Cofidis půjčku jsem využil na potřebné věci do domácnosti a musím říci, že řada nadstandardních služeb s ní spojených mě opravdu mile překvapila. Například výhodné pojištění schopnosti splácet nebo naopak nulové poplatky za sjednání a vedení úvěrového účtu. Já jsem nakonec nadšen i s tím, že ve výsledku nepřeplatím žádnou vysokou sumu a o peníze mohu žádat kdykoliv znovu. (Josef H., 41 let, Hodonín)


Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Chci si půjčit“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

3
3/5
Hodnotilo 42 klientů

Kategorie