CreditON půjčka

Půjčka, kterou můžete využít opravdu na cokoliv.

  • Prodloužení splatnosti
  • Online žádost
  • Úvěr do výše 20 000 Kč
Chci si půjčit
Výše úvěru
500 - 20 000 Kč
Splatnost
1 - 30 dní
Úrok od
0 %
RPSN od
0 %

CreditON půjčka zkušenosti a recenze

CreditON půjčka se mi zalíbila především proto, že poskytuje krátkodobé typy úvěrů. Oproštěn jsem o zbytečného papírování a zároveň mě takový proces nestojí spoustu drahocenného času. Možná i proto jsem CreditON půjčku využil už třikrát. Vždy v kombinaci s velice rychlým schválením a vyplacením peněz na bankovní účet. Příjemná je i splatnost do třiceti dnů, což je takovou pomyslnou zárukou toho, že peníze nebudu dlužit zbytečně dlouho. Tomu také odpovídá i přijatelné částka, kterou vždy přeplatím. CreditON půjčku mohu jednoznačně doporučit, protože kdo jiný vám nabídne takové podmínky, se kterými budete mít vše pod naprostou kontrolou? (Radim S., 29 let, Strakonice)


Já osobně označuji CreditON půjčku za nebankovní produkt plný možností. Přesvědčila jsem se o tom na vlastní kůži, a to hned dvakrát, kdy jsem využila tento typ úvěru. Poprvé to byla krátkodobá půjčka ve výši 5 000 Kč, podruhé ta dlouhodobější ve výši až 15 000 Kč. Já osobně jsem dokonce vsadila i na možnost předčasného splacení úvěru, čímž jsem ušetřila nějaké peníze na poplatcích. Její splacení bylo velice pohodlné a komfortní. CreditON půjčka je splatná i prostřednictvím platební karty, takže vše vyřídíte z pohodlí domova a během vteřin. Já osobně jsem z této půjčky nadšená. (Iva L., 34 let, Poděbrady)


Dlouho jsem uvažoval o pořízení nebankovního úvěru. Lákala mě možnost využít půjčky z pohodlí domova a mít peníze obratem na účtu. Něco, jako když se pustím do internetového nakupování. Po dlouhém rozhodování padla volba na CreditON půjčku, u které mě oslovilo i zázemí mezinárodní společnosti a její letitá působnost na tuzemském trhu. Doposud svého rozhodnutí nelituji. Flexibilní datum splátky jsem si nastavil podle svého, získal přehledné smluvní podmínky se vším všudy a nízký úrok. CreditON půjčka mi posloužila na nákup nové lednice a musím se přiznat, že ani tohle nikdo nekontroluje, jak už to bývá zvykem u konkurence. (Tomáš V., 29 let, Písek)


V nedávné době jsem se pustila do porovnávání pár významných nebankovních poskytovatelů, protože jsem měla zálusk na krátkodobý úvěr. Důvod byl celkem jednoduchý. Potřebovala jsem peníze na uhrazení doplatku za elektřinu. Moje srovnání nakonec vyhrála CreditON půjčka, a to hned z několika důvodů. Tím prvním byl velký důraz kladený na bezpečnost a ochranu osobních údajů, na což dnes lpím opravdu hodně. Nehledě na to, že tento poskytovatel je v Asociaci poskytovatelů nebankovních úvěrů. CreditON půjčka mi byla poskytnuta velice rychle. U jedné části internetové žádosti jsem si nebyla jista, tak jsem využila klientský servis, který mimochodem funguje na výbornou. (Daniela O., 39 let, Praha)


CreditON půjčku využívám celkem pravidelně. Jsou to spíše menší částky se splatností do 30 dnů, když třeba nevyjdu s penězi. Teprve nedávno jsem však objevila další možnosti tohoto skvělého nebankovního úvěru. Stalo se mi to, že jsem na konci měsíce neměla na uhrazení splátky. Proto jsem celá vystrašená kontaktovala klientské centrum. Tam mě ale velice rychle uklidnili. CreditON půjčka totiž nabízí možnost prodloužení termínu splatnosti, a to v rozsahu od 1 do 30 dnů. Samozřejmě za mírným poplatek. Ihned jsem takové služby využila a jsem opravdu ráda. Díky tomu jsem se vlastně nedostala do žádné dluhové pasti. Takže za mě CreditON půjčku jednoznačně doporučuji. (Milena L., 45 let, Klatovy)


Čas od času si potřebuje půjčit každý, a mezi takové lidi patřím i já. Zrovna nedávno se mi porouchalo auto a já neměl dostatek peněz na rychlou opravu. O to rychleji jsem ale musel sehnat peníze. Při výběru bankovních produktů jsem se celkem zklamal, protože mi nikdo nechtěl vyhovět. Až CreditON půjčka byla tou, jež mi poskytnula dostatečné finanční zázemí. Schválení bylo bleskové a výplata peněz na účet do druhého dne mě také potěšila. CreditON půjčka mi umožnila nastavit si také splátky k obrazu svému, takže ani v této oblasti jsem neměl problém. Nyní mám jistotu, že v případě nenadálých peněžních problémů vím, kam sáhnout. (Petr O., 36 let, Brno)


 

Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Chci si půjčit“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

4
4/5
Hodnotilo 55 klientů

Kategorie