CreditPortal půjčka

Půjčte si peníze rychle a na cokoliv.

  • Výběr v hotovosti
  • Online půjčka
  • Vhodná pro refinancování
Chci si půjčit
Výše úvěru
500 - 30 000 Kč
Splatnost
5 - 30 dní
Úrok od
40 %
RPSN od
9088,1 %

CreditPortal půjčka zkušenosti a recenze

Nikdy bych nevěřil, že mi někdo poskytne finanční hotovost na benzínové stanici. Ale nyní jsem se přesvědčil o tom, že je to možné. Dokazuje to CreditPortal půjčka, která je určena pro financování libovolných potřeb. A to byla situace, jež mi přišla opravdu vhod. Objednání úvěru nebylo ničím složitým, protože jsem využil praktické online žádosti. Jen co mi byla CreditPortal půjčka schválena, mohl jsem vyrazit k nejbližší benzínové stanici EuroOil. Zhruba za 60 minut jsem držel peníze v ruce. Přiznám se, že něco takového jsem nikdy nezažil ani v bance, a to jsem o půjčku žádal už dvakrát. Tato výplata peněz mi maximálně vyhovuje. (Otakar P., 31 let, České Budějovice)


Ještě do nedávné doby jsem měla staré a celkem nevýhodné půjčky. Až známá mě navedla k tomu, ať své finanční závazky refinancuji. Dokonce mi doporučila i spolehlivého nebankovního poskytovatele. Byla to CreditPortal půjčka, která se mi stala pomocnou rukou při řešení mé situace. V první řadě mě překvapila rychlost, s jakou vše proběhlo, transparentnost díky přehledným smluvním podmínkám, a nakonec i výhodný úrok. Ten byl samozřejmě lepší než ten u mého bývalého poskytovatele. Dokonce jsem získala malou částku nad rámec mé staré půjčky, protože jsem byla dostatečně bonitní. Takže CreditPortal půjčka mi posloužila ještě na nákup nového mobilního telefonu. (Dana P., 28 let, Nymburk)


Zrovna včera jsem narazil na internetu na CreditPortal půjčku, která se tvářila jako velice výhodný nebankovní úvěr. Přiznám se, že s touto oblastí nemám moc velké zkušenosti a jsem zvyklý jednat s živou osobou. Proto jsem nabízenou online žádost vyměnil za hovor s operátorem. A musím říci, že klientský servis této společnosti je na výbornou. CreditPortal půjčka mi byla vysvětlena od A až do Z, takže jsem obratem předával vyplněnou žádost ke schválení. Dnes už samozřejmě vím, že až příště budu potřebovat peníze, tak se určitě rozhodnu pro internetový formulář, protože vše je tak snadné. Díky této zkušenosti jsem s CreditPortal půjčkou překonal svou prvopočáteční nedůvěru. (Milan A., 42 let, Vyškov)


Porouchaný mrazák není ničím příjemným, navíc když nemáte nikoho, ke komu byste si mohli dát jeho obsah. Proto jsem nelenila a začala narychlo shánět peníze na nový, jelikož mé úspory zrovna nebyly největší. Vyzkoušela jsem CreditPortal půjčku ve výši 10 000 Kč. Oslovila mě u ní záruka toho, že pokud splním základní podmínky, tak mi po schválení žádosti budou zaslány peníze do 60 minut na účet. CreditPortal půjčka navíc umožňuje žádat skrze online formulář, takže jsem ani nikam nemusela. Díky tomu, že mám stejný účet jako poskytující společnost, dorazily peníze ještě ten samý den. A já si mohla oddechnout, protože jsem v elektru zakoupila první mrazák, který mi přišel pod ruku. (Jana L., 32 let, Karlovy Vary)


 

Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Chci si půjčit“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

3
3/5
Hodnotilo 18 klientů

Kategorie