Creditstar půjčka

Získejte krátkodobý úvěr ve výši až 19 000 Kč.

  • První půjčka až 7 000 Kč
  • Doba splatnosti na 3 měsíce
  • Vyřízení online
Zobrazit půjčky
Výše úvěru
1 000 - 13 000 Kč
Splatnost
5 - 90 dní
Úrok od
328,5 %
RPSN od
1732,08 %

Creditstar půjčka zkušenosti a recenze

Creditstar půjčka se pro mě stala doslova královskou. Přes prvopočáteční nedůvěru v nebankovní segment jsem si tuto úvěrovou oblast doslova zamiloval. A víte proč? Protože jako registrovaný zákazník dnes už nemusmí čekat na jakékoliv zdlouhavé schvalování a vyplňování všeho možného. Creditstar půjčka je mi poskytována vždy, když splatím původní finanční závazek. Rychle, bez otálení, složitého papírování a s okamžitou výplatou na bankovní účet. Půjčuji si částky povětšinou do výše 10 000 Kč a na to je Creditstar půjčka, jako dělaná. Já mohu krátkodobé úvěry od této společnosti jen doporučit. (Radim J., 36 let, Liberec)


Creditstar půjčku jsem si brala před týdnem poprvé, a proto bych se ráda podědila o zkušenosti s ostatními. Vše mi přišlo celkem jednoduché, a hlavně jsem šla na jistotu mých přátel, jež s tímto typem úvěru mají zkušenosti. Nejprve jsem si prostřednictvím online formuláře zvolila podrobnosti Creditstar půjčky, v průběhu žádosti jsem se zaregistrovala, vyčkala na proces ověření totožnosti, a nakonec potvrdila svůj požadavek. Ani jsem nečekala, že výsledek se dozvím tak rychle a peníze dostanu obratem. Creditstar půjčka mě natolik nadchla, že ji využiji znovu. A asi to nebude trvat dlouho. (Jana K., 28 let, Písek)


Krátkodobých a dlouhodobých úvěrů je na trhu více než dost. Já se přiznám, že jsem hledal něco mezi. Trochu vyšší peněžní sumu, která by nekončila splatností do jednoho měsíce. Nakonec jsem celkem úspěšně našel. Je to Creditstar půjčka, jež se stala mojí vyvolenou. Vypůjčil jsem si částku 15 000 Kč se splatností na 3 měsíce. Nízký úrok, přehledné splátkové poplatky, a hlavně absence jakýchkoliv zbytečných plateb navíc. To byly pravděpodobně ty nejzásadnější faktory, které mě přesvědčily. Creditstar půjčka se mi líbí také díky jednoduchosti a maximální dostupnosti. Peníze mohu mít k dispozici 24 hodin a 7 dnů v týdnu. (David I., 40 let, Opava)


Nerada se nechám svazovat, ať už je to čímkoliv. V okamžiku, kdy jsem potřebovala menší peněžní obnos ve výši 10 000 Kč, moje banka začala dělat právě to, co nemám ráda. Svazovala mě. Proto jsem na doporučení kamaráda vyzkoušela konkurenční produkt, a ten dokonce nepocházel z bankovního segmentu. Je to Creditstar půjčka, jíž jsem si zvolila pro její přehledné smluvní podmínky a férový přístup poskytovatele. Žádná zbytečná omezování, nařízení, poplatky navíc a podobně. S ničím takovým jsem se naštěstí nesetkala, proto mohu Creditstar půjčku s klidným a čistým svědomím doporučit i ostatním. A to už je co říci, protože já jsem v těchto ohledech hodně náročná. (Petra L., 35 let, Olomouc)

Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Chci si půjčit“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

2
2/5
Hodnotilo 17 klientů

Kategorie