ČSOB hypotéka

Získejte hypotéční úvěr se splatností na 40 let.

  • Pojištění schopnosti splácet
  • PDo výše 90 % hodnoty nemovitosti
  • Bez poplatku za sjednání
Zobrazit půjčky
Výše úvěru
200 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost
36 - 480 měsíců
Úrok od
2,59 %
RPSN od
3,38 %

ČSOB zkušenosti a recenze

ČSOB Hypotéky nabývají nejrůznějších podob. A já jsem se před nedávnem přesvědčil o tom, že získat ji není až tak složité, jak se může na první pohled zdát. Mým cílem se stala americká hypotéka, kterou jsem mohl využít opravdu na cokoliv. Takže nejenom na dokončení rodinného domu, ale také na pořízení nového auta, a ještě zbylo něco na velkou rodinnou dovolenou. ČSOB Hypotéky jsou podle mě hodně flexibilní a v jejich produktové nabídce si každý přijde na to své. Nebo alespoň u mě to tak bylo. Proto neváhejte a zkuste tuto spolehlivou a profesionální bankovní společnost požádat o hypotéční úvěr šitý doslova na míru. (Radim F., 35 let, Poděbrady)


Hypotéka, za kterou nebudu platit více, než musím. S takovým cílem jsem se rozhodla hledat bankovní produkt, jež bude mým potřebám vyhovovat co nejvíce. Nakonec se mým cílem staly ČSOB Hypotéky. Konkrétně hypotéka na rodinné bydlení, jíž jsem využila pro financování bytové jednotky. Právě u ní jsem se totiž vyhnula jakýmkoliv poplatkům za poskytnutí úvěru, což se mezi ostatními bankami jen tak nevidí. ČSOB Hypotéky jsou podle mě férové, a to mimochodem dokazují také přehledné obchodní podmínky. Právě v nich jsem se doslova vzhlédla a nyní mohu s jistotou říci, že splácím přesně tolik, kolik jsem si představovala. (Lucie S., 31 let, Praha)


U ČSOB Hypotéky mě zaujala spousta věcí, kvůli kterým jsem tento bankovní produkt využil. Vypíchnout bych však chtěl jednu z velkých přednostní, jíž je výhodné pojištění schopnosti splácet. Tato služba se mi stala zárukou, že i kdyby nastala jakákoliv neblahá životní situace, mohu se spolehnout na to, že se nedostanu do dluhové pasti. ČSOB Hypotéky totiž nabízí cenově výhodné pojištění tohoto typu, které si můžete do jisté míry upravit k obrazu svému. Přesně tak, aby vyhovovalo vašim potřebám. Já osobně jsem s tímto bankovním produktem nadmíru spokojen a mohu jej každému doporučit. (Milan D., 36 let, Pardubice)


Když hypotéku, tak jedině s atraktivní úrokovou sazbou. To jsou slova, na která narážíte téměř u každé banky, ne všechny vám však dokáží nabídnout to samé. Mě osobně zaujaly především ČSOB Hypotéky, které je aktuálně možné získat s úrokovou sazbou 2,39 % při fixačním období na pět let. No, uznejte sami, že je to celkem lákavá nabídka. ČSOB Hypotéky mohou navíc nabývat nejrůznějších podob. Pokud by se vám nelíbila ta klasická, jako mě, můžete vsadit ještě na tu americkou. Její výhodou je fakt, že si s obdrženými penězi můžete dělat v podstatně vše, co se vám zlíbí. Neváhejte a oslovte Československou obchodní banku, a.s., která má pro každého něco. (Hana K., 27 let, Hradec Králové)


Vlastní peníze na bydlení bych šetřil asi hodně dlouho. Proto jsem neváhal a vsadil na ČSOB Hypotéky. Ty jsou totiž na rozdíl od ostatních bankovních produktů hodně variabilní a flexibilní. Hypotéka šitá na míru, tak nějak bych charakterizoval produkt, který se mi před nedávnem podařilo u této banky získat. Nízký úrok, přizpůsobitelné měsíční platby a možnost získat lepší pojištění schopnosti splácet. ČSOB Hypotéky jsou podle mého názoru i daleko dostupnější než ty u ostatních bank. Vyřízení online, minimální administrativa a rychlost dokončení celého procesu mě o tom jednoduše přesvědčily. Možná byste měli zkusit štěstí také. (Ivan U., 31 let, Brno)


ČSOB Hypotéky nejsou v reklamách tak prezentované, jako mnohé jiné. Přitom, když se zadíváte podrobně na smluvní podmínky toho či onoho produktu, dojdete k jednomu jedinému závěru. Právě Československá obchodní banka, a.s. nabízí ten nejnižší úrok a férový přístup. Možná i proto jsem si ČSOB Hypotéky zamilovala i já a vybrala si tu, jež mým potřebám vyhovuje nejvíce. Byl to úvěr na klasické bydlení, kde se mi dostalo velice individuálního přístupu a nízkých splátek. Musím říci, že se službami této banky jsem nadmíru spokojena, a to i včetně nejrůznějších benefitů, které máte možnost získat. (Pavla S., 39 let, Praha)


 

Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Mám zájem“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

4
4/5
Hodnotilo 35 klientů

Kategorie