ČSOB konsolidace půjček

Půjčka bez běžných poplatků a s nízkým úrokem.

  • Vrácení úvěru do 30 dnů
  • Bonusový úrok od 5,2 %
  • Předčasné splacení zdarma
Zobrazit půjčky
Výše úvěru
50 000 - 800 000 Kč
Splatnost
12 - 120 měsíců
Úrok od
5,2 %
RPSN od
5,9 %

ČSOB konsolidace půjček zkušenosti a recenze

ČSOB konsolidace půjček je sázkou na jistotu, pokud chcete sloučit staré úvěry a ušetřit. Toho jsem si byl vědom i já, když jsem hledal vhodný bankovní produkt. Nakonec vyhrálo toto řešení, s pomocí něhož jsem si snížil měsíční splátky a dosáhl poměrně zásadní úspory peněz. Na tom se mimo jiné promítla i bonusová úroková sazba 5,2 %, na kterou jsem dosáhl poměrně snadno a bez jakéhokoliv problému. ČSOB konsolidace půjček je opravdu jednoduchým nástrojem, jak si udělat pořádek ve více úvěrech naráz a ještě ušetřit. Já osobně toto bankovní řešení doporučuji, protož již více jak půl roku jsem maximálně spokojen. (Jiří U., 27 let, Praha)


Chtěla jsem sloučit staré půjčky, a to pouze za pomoci bankovního a spolehlivého řešení. Na trhu je celkem výběr, mě však na první pohled oslovila ČSOB konsolidace půjček, o kterou jsem žádala nedávno. A světe div se, uspěla jsem. Velice mile mě překvapil samotný proces realizace, jež byl bez zbytečného papírování a podle mě vše proběhlo hodně rychle. ČSOB konsolidace půjček mi mimo přislíbila jediné. A to je fakt, že při řádném splácení může dojít k odpuštění až jedné měsíční splátky za rok. No, uznejte sami, jaký bankovní poskytovatel vám takový benefit bude schopen nabídnout? Já se obávám, že pravděpodobně žádný. (Dita R., 23 let, Kladruby)


ČSOB konsolidace půjček je produktem, který je mi znám přes mé kamarády. Ti měli čest toto bankovní sloučení už několikrát využít, takže jsem tak trochu věděl, do čeho vlastně jdu. Nakonec jsem se o tom přesvědčil sám, když jsem si přečetl smluvní podmínky. ČSOB konsolidace půjček mě ohromila například tím, že pokud splatím celý svůj závazek do tří měsíců, nebudu platit žádný úrok. To u mě sice nehrozí, ale je to velice milé zjištění. Já osobně si vážím hlavně nastavení optimálních měsíčních splátek, které mě oproti předchozím dluhům výrazně nezatěžují. A úroková sazba 5,2 %? Ta je více než znamenitá, o tom nemá cenu polemizovat. (Marek L., 29 let, Opava)


Sloučení půjček bylo asi jedinou možností, jak se zbavit roztroušených dluhů, za které jsem zbytečně platila více než musím. Proto jsem se rozhodla vsadit na jistotu a na doporučení kamarádky zvolila produkt ČSOB konsolidace půjček na míru. Musím říci, že flexibilní a rychlý přístup banky mě opravdu mile překvapil. Vše proběhlo rychle, s bonusovou úrokovou sazbou a ve výsledku i s možností předčasného splacení. ČSOB konsolidace půjček mi umožňuje splatit můj nový úvěr dříve, aniž bych za to platila jakékoliv poplatky navíc. To je velice milé zjištění. Takovou příležitost lze využít mimochodem kdykoliv se vám zlíbí. Tak neváhejte a konsolidujte také. (Jaromíra P., 45 let, Brno)


Už delší dobu jsem si chtěl převést své půjčky k jedné společnosti, kde se mi dostane lepších splátkových podmínek. Při hledání vhodného produktu mě doslova uhranula ČSOB konsolidace půjček, kterou jsem využil v podstatě obratem. Online sjednání, rychlé vyřízení a hle, nyní mám nižší měsíční splátky, a přitom splácím stejně vysokou peněžní sumu. Je příjemné, že ČSOB konsolidace půjček mi umožnila sloužit také dvě kreditní karty a jeden kontokorent. Nyní vím, že své výdaje mám pevně pod kontrolou a nemusím se strachovat toho, že na poplatcích zaplatím více než musím. Konsolidace půjček od ČSOB se zkrátka vyplatí. (Roman U., 27 let, Sokolov)


Nikdy bych nevěřila, že ČSOB konsolidace půjček může být tak flexibilním produktem, jak se říká. Samozřejmě do té doby, než jsem si vše potřebné vyzkoušela na vlastní kůži. Nyní vím, že sloučit lze opravdu cokoliv, a to bez běžných poplatků, s možností upravit si velikost měsíční splátky a v kombinaci s odložením měsíčních plateb až o tři měsíce. ČSOB konsolidace půjček mi byla příslibem hlavně bonusové úrokové sazby ve výši 5,2 %, za kterou jsem nyní hodně vděčná. Moje osobní zkušenost je více než pozitivní a tento bankovní produkt mohu jednoznačně doporučit. Kdo vám ostatně nabízí možnost odstoupení od smlouvy do třiceti dnů? (Kateřina J., 30 let, Cheb)


Jakou částku chcete sloučit?

Jak požádat

Klikněte na „Chci si půjčit“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

4
4/5
Hodnotilo 59 klientů

Kategorie