ČSOB Refinancování hypotéky

Snižte si úrok u hypotéky přechodem k ČSOB.

  • Garance nízké úrokové sazby
  • Odhad nemovitosti zdarma
  • Rychlé vyřízení
Zobrazit půjčky
Výše úvěru
200 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost
36 - 480 měsíců
Úrok od
2,59 %
RPSN od
3,38 %

ČSOB zkušenosti a recenze

ČSOB – Refinancování hypotéky je podle mě cestou, která se zalíbí naprosto každému. Kdo by ostatně nechtěl vyměnit svoji nevýhodnou hypotéku za něco lepšího a úspornějšího? A právě u této bankovní společnosti to jde. Já osobně jsem se přesvědčil o tom, že to není nic složitého. Ba naopak. Vše probíhá rychle a bez jakýchkoliv problémů. ČSOB – Refinancování hypotéky je oproštěno také od zbytečného papírování, kterému se vyhnete díky osobnímu přístupu mnohých bankovních úředníků. Tak neváhejte a nechte si spočítat nabídku šitou na míru, která osloví možná i vás. Mě ČSOB – Refinancování hypotéky doslova uchvátilo. (Patrik F., 28 let, Prostějov)


Už delší dobu jsem plánovala refinancování svojí staré hypotéky, ale popravdě, bála jsem se, že u nové společnosti budu platit všechno znovu. Z tohoto omylu mě však po delším hledání vyvedla bankovní instituce ČSOB – Refinancování hypotéky šité na míru mi doslova otevřelo oči a já jsem zjistila, kolik peněžních prostředků mohu ušetřit. A to už právě tím, že mi byly odpuštěny všechny ty nesmyslné poplatky, které si žádají konkurenční banky. Zdarma bylo například zpracování i celkový odhad nemovitosti. ČSOB – Refinancování hypotéky mě potěšilo, protože i následné měsíční splátky se ponížily a já díky tomu značně ušetřím. (Daniela L., 34 let, Jihlava)


Konec fixační období u mojí hypotéky proběhne až příští rok. Přiznám se ale, že jsem se nemohl dívat na to, jak se úrokové sazby pozvolna zvyšují a já si představoval, co mě vlastně čeká. Až jsem od kamarádky dostal celkem zajímavý tip. ČSOB – Refinancování hypotéky s možností získat lepší úrok už rok dopředu. A tak jsem neváhal a do celé záležitosti se pustil. Nejprve jsem měl obavy, jak se k tomu bude stavět moje původní banka, ale společnost ČSOB vše vyřídila za mě. Nyní mohu s klidným svědomím říci, že ČSOB – Refinancování hypotéky je opravdu přínosem a pokud nepromarníte svoji šanci, můžete celkem hodně ušetřit. (Dan T., 39 let, Jindřichův Hradec)


Už delší dobu jsem přemýšlela o tom, že potřebuji refinancovat své stávající finanční závazky. Chtěla jsem však získat nejenom nižší úrok, ale také nějaké peníze navíc, které mi chybí na lepší vybavení bytu. A hle, po chvíli hledání jsem na takové řešení opravdu narazila. Je to ČSOB – Refinancování hypotéky, které mi bylo připraveno doslova na míru. Díky mojí celkové bonitě jsem navíc neměla problém ani se získáním dalších finančních prostředků k dobru. To znamená, že jsem si navýšila hypotéku, a i přesto mám měsíční splátky v podstatě ve stejné výši. No řekněte sami, znáte snad lepší bankovní produkt, než je ČSOB – Refinancování hypotéky? (Kamila S., 29 let, Olomouc)


Když máte rádi svoje finance pěkně pod kontrolou, jen stěží se vám bude vybírat refinancování hypotéky, které by vám vyhovovalo do nejmenšího detailu. Mě se to však nedávno podařilo, a to díky bankovnímu produktu ČSOB – Refinancování hypotéky. K dispozici je mi totiž speciální Hypotéční zóna, kde mám velký přehled o všem, co platím a zároveň jsem upozorňována na důležité události. ČSOB – Refinancování hypotéky je podle mě flexibilní cestou k tomu, jak se vymanit ze starých dluhů a domoci se lepších splátkových podmínek. A to by měl být určitě cíl každého rozumného člověka, jež chce ušetřit peníze. (Miloslava Z., 47 let, Klatovy)


Když mi kamarádka řekla o ČSOB – Refinancování hypotéky, nelenil jsem a tento bankovní produkt ihned využil. A to ještě dříve, než mi končilo fixační období. Chtěl jsem si totiž s dostatečným předstihem zajistit výhodný úrok, jež mi přinese náležité ovace. Sám jsem si určil celkový počet splátek, získal až 90 % hodnoty nemovitosti a za odhad našeho rodinného domu jsem nezaplatil ani korunu navíc. ČSOB – Refinancování hypotéky mě v tomto směru nadchnulo v maximální možné míře a já dnes vím, že ušetřit se opravdu dá. Stačí jenom vědět, jak na to a pravdou je, že rada s ČSOB pro mě byla jednou z nejpřínosnějších v poslední době. (Dominik O. 33 let, Tábor)


 

Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Mám zájem“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

4
4/5
Hodnotilo 52 klientů

Kategorie