Dům Dluhů – Hypotéka GRAND

Hypotéka pro fyzické osoby i podnikatele.

  • Individuální financování
  • Rychlé vyřízení
  • Splatnost až na 30 let
Zobrazit půjčky
Výše úvěru
200 000 - 15 000 000 Kč
Splatnost
2 - 240 měsíců
Úrok od
6 %
RPSN od
%

Dům Dluhů – Hypotéka GRAND

Dům Dluhů si pro vás připravil výhodnou nabídku hypotéčního úvěru, který je schopen uspokojit potřeby nejenom zaměstnanců, ale také osob samostatně výdělečně činných neboli OSVČ. To vše v kombinaci se zajištěním nemovitosti v odpovídající hodnotě. Získejte hypotéku, jež vám bude zpracována doslova na míru a vy si její splatnost budete moci rozložit na dobu trvání od pěti do třiceti let.

Peníze na bydlení

Hypotéka GRAND je primárně určena pro financování vlastního obydlí. To si můžete nejenom koupit, ale také vystavět nebo zrekonstruovat. Možnosti hypotéky samozřejmě sahají za rámec těchto příkladů. Výjimkou totiž není ani vyplacení exekucí nebo konsolidace starých a nevýhodných půjček. Dům Dluhů si vás podmaní svým osobním přístupem k zákazníkovi a zajímavou úrokovou sazbou.

Předschválení hypotéky

V okamžiku kdy společnosti Dům Dluhů dodáte všechny potřebné materiály, můžete se těšit na velice rychlé předschválení hypotéčního úvěru. K tomu může dojít do 24 hodin, proto neváhejte a vyplňte nezávaznou online žádost, na základě níž budete kontaktováni.

Časté otázky

Co když mám hodně negativních záznamů v registru dlužníků?
Pak je pravděpodobné, že právě vám hypotéka GRAND nebude schválena. I když Dům Dluhů má ke svým klientům velice individuální přístup.
Do kdy bude vyřízena hypotéka GRAND?
Vše se odvíjí od toho, kdy budete schopni doložit všechny potřebné dokumenty. Její předschválení je možné už do 24 hodin.
Platím předem nějaké poplatky?
Nikoliv. Poplatek je společnosti Dům Dluhů hrazen až v okamžiku, kdy dojde ke kladnému schválení hypotéky, a to ve výši 1% z celkové částky.
Výše úvěru
200 000 - 15 000 000 Kč
Splatnost
2 - 240 měsíců
Úrok od
6 %
RPSN od
%

Zobrazit půjčky

Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Mám zájem“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

3
3/5
Hodnotilo 23 klientů

Kategorie