Equa bank Hypotéka FIT

Vyberte si flexibilní hypotéční řešení na míru.

  • Můžete mít záznam v registrech
  • Individuální přístup
  • Rychlé vyřízení
Chci si půjčit
Výše úvěru
300 000 - Kč
Splatnost
60 - 360 měsíců
Úrok od
3,89 %
RPSN od
%

Equa bank zkušenosti a recenze

Equa bank Hypotéka FIT je hypotékou, která se přizpůsobí vaší úvěrové historii, a právě to je to, co mě na tomto bankovním produktu natolik uchvátilo. Věděl jsem, že mám vynikající splátkovou minulost, a proto jsem měl šanci dopracovat se k lepší hypotéce s výhodnějšími podmínkami. A opravdu se tak stalo. Equa bank Hypotéka FIT je v tomto směru hodně flexibilní a dokáže nabídnout bezkonkurenční úrokové sazby oproti konkurenčním bankovním domům. Já osobně jsem s tímto úvěrovým řešením velice spokojen a mohu ostatním jen doporučit, ať vyzkouší něco takového. (Karel S., 35 let, Strakonice)


Výhodná Equa bank Hypotéka FIT mi přišla vhod v okamžiku, kdy jsem hledala vhodné řešení pro financování vlastního bydlení. Konkrétně šlo o bytovou jednotku. Už samotný název ve mně probudil příjemné pocity, a ty se umocnily poté, co jsem si o této hypotéce něco více přečetla. Equa bank Hypotéka FIT je variantou služby k libovolnému hypotéčnímu úvěru od této bankovní společnosti. Takže na své si může přijít opravdu každý. Peníze vám budou půjčeny také s ohledem na to, jakou máte splátkovou minulost. A pokud dobrou, jako já, můžete se těšit na lepší splátkové podmínky a nižší úrok. (Kamila R., 40 let, Mariánské Lázně)


Hypotéka, která se řídí vaší splátkovou minulostí. To je bankovní řešení společnosti Equa Bank a.s., které mě uchvátilo na první pohled. Equa bank Hypotéka FIT se stala mou vyvolenou také proto, že jsem zjistil, že nebudu platit žádné zbytečné poplatky na katastru a spousta věcí bude vyřizována v podstatě zdarma. To byla nabídka, jíž jsem jen stěží odolal. Dnes mohu říci, že mi Equa bank Hypotéka FIT ušetřila za určitou dobu splácení celkem dost peněz, když jsem tyto náklady srovnával s konkurenčními bankami. Já osobně si myslím, že tento úvěrový model je pro každého, kdo řádně a včas splácí své dluhy. (Adam I., 36 let, Ústí nad Labem)


Potřebovala jsem peníze na rekonstrukci a chtěla jsem docílit co nejnižších měsíčních splátek. Vhod mi přišlo to, že jsem v minulosti své dluhy splácela v daný termín. I proto jsem zvolila bankovní produkt Equa bank Hypotéka FIT, který mi byl doporučen kamarádem. Právě toto řešení je totiž spojeno s odměnami za to, jak jste v minulosti spláceli. A já jsem na tom byla hodně dobře, takže se mi dostalo velice individuálního přístupu a nízké úrokové sazby. Equa bank Hypotéka FIT je podle mě způsob, jak můžete v rámci své budoucí hypotéky celkem hodně ušetřit. Peníze lze mimo jiné použít na refinancování jiných závazků. (Karolína R., 28 let, Most)


Neplatit za vklad zástavního práva na Katastru nemovitostí, neplatit za výpisy z katastru jak při čerpání, tak při vyčerpání finanční sumy. Přesně tohle mě oslovilo na bankovním produktu Equa bank Hypotéka FIT. Mimo jiné to bylo také to, že úvěr je přímo spjat s platební minulostí žadatele. Já osobně vždy platil včas, takže takový bonus mi přišel vhod. A víte, v čem se tento benefit nejvíce promítl? V individuálních splátkových podmínkách, nízké úrokové sazbě a celkové flexibilitě. Equa bank Hypotéka FIT doslova předčila moje očekávání při žádosti o hypotéční úvěr. Jsem rád, že jsem nakonec na doporučení přátel skončil právě u Equa Bank a.s. (David L., 39 let, Praha)


Equa bank Hypotéka FIT je podle mě revolučním řešením v produktové nabídce této bankovní společnosti. Já jsem se o tom přesvědčila nedávno, když jsem využila bezkonkurenční příležitost získat peníze na nákup vysněného rodinného domu. Equa bank Hypotéka FIT přihlíží k historii splácení u ostatních půjček, kterou jsem měla znamenitou. Proto mi nic nebránilo v tom, získat potřebnou finanční sumu s dlouhou dobou splatnosti a malým úrokem. Z toho samozřejmě vzešly nízké měsíční splátky a já si dnes mohu mnout ruce. Podle mě byste neměli otálet a zkusit také využít úvěrové řešení Equa bank Hypotéka FIT. (Dana R., 29 let, Chomutov)


 

Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Mám zájem“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

4
4/5
Hodnotilo 589 klientů

Kategorie