Equa Bank – Refinancování hypotéky

Získejte lepší úrok k hypotéce s dlouhodobou garancí.

  • Online žádost
  • Peníze navíc
  • Mimořádné splátky
Zobrazit půjčky
Výše úvěru
300 000 - Kč
Splatnost
60 - 360 měsíců
Úrok od
2,49 %
RPSN od
%

Equa Bank – Refinancování hypotéky

Neplaťte za svůj hypotéční úvěr více než musíte. Bankovní společnost Aqua Bank je důkazem toho, že to lze i jinak. Využijte její profesionální refinancování hypotéčního úvěru a dopracujte se k  lepším splátkovým podmínkám. Vyměňte hypotéku za tu výhodnější a flexibilnější, jíž si přizpůsobíte k obrazu svému.

Získejte peníze navíc

Refinancování od Equa Bank je příjemné v tom, že můžete při dostatečné bonitě zažádat o další peníze nad rámec svého původního hypotéčního závazku. I s těmito penězi se bude pojit nízký úrok, který započíná na hranici 2,49 %. Aqa Bank si vás podmaní i mimořádnými splátkami, za něž nemusíte cokoliv platit.

Hypotéka bez poplatků

Přesně tak lze označit hypotéku od Equa Bank. Proč byste měli platit za něco, co může být zcela zdarma? Refinancování je oproštěno od řady plateb navíc, takže i v tomto směru máte záruku jistých úspor. Refinancování hypotéky u Equa Bank se jednoduše vyplatí.

Časté otázky

Co všechno obdržím při refinancování od Equa Bank zdarma?
Je to například poskytnutí hypotéky, vedení a správa hypotéčního účtu, ale také běžný účet od Aqua Bank vedený v českých korunách.
Jaké situace kryje pojištění schopnosti splácet?
V závislosti na vámi zvolené variantě je to například trvalá invalidita, úmrtí, pracovní neschopnost a vážná onemocnění.
Mohu získat peníze navíc?
Ano, u Aqa Bank je to možné. Tyto částky budou dokonce spojeny se stejně nízkou a výhodou úrokovou sazbou, jako samotná hypotéka.
Výše úvěru
300 000 - Kč
Splatnost
60 - 360 měsíců
Úrok od
2,49 %
RPSN od
%

Zobrazit půjčky

Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Mám zájem“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

4
4/5
Hodnotilo klientů

Kategorie