Equa Bank – Refinancování hypotéky

Získejte lepší úrok k hypotéce s dlouhodobou garancí.

  • Online žádost
  • Peníze navíc
  • Mimořádné splátky
Zobrazit půjčky
Výše úvěru
300 000 - Kč
Splatnost
60 - 360 měsíců
Úrok od
2,49 %
RPSN od
%

Equa bank zkušenosti a recenze

Equa bank – refinancování hypotéky mi doslova změnilo život. Tento produkt jsem využil na poslední chvíli v okamžiku, když se mě má původní banka snažila přemluvit k upsání na několik dalších let. Naštěstí jsem viděl nabídku Equa Bank a.s. zavčasu a dnes vím, že jsem neudělal chybu. S pomocí tohoto produktu se mi totiž podařilo navýšit stávající hypotéku, a ještě jsem docílil nižších měsíčních splátek. Equa bank – refinancování hypotéky mi bylo přislíbeno s nízkým úrokem. Starost jsem si nemusel dělat s žádným papírováním a žádost o refinancování? Tu jsem si podal elektronicky s pomocí online formuláře. (Radek U., 34 let, Jindřichův Hradec)


Před nedávnem u mě nastal vhodný čas na výměnu hypotéčního úvěru. Začala jsem proto porovnávat jednotlivé nabídky bank a zjistila jsem, že nejvíce mi vyhovuje Equa bank – refinancování hypotéky. Právě s tímto produktem jsem se dočkala toho, že nebudu platit žádné poplatky navíc. Třeba ty za schválení žádosti nebo vedení úvěrového účtu. Zdarma je dokonce i mimořádná splátka ve výši až 25 % hodnoty úvěru. Equa bank – refinancování hypotéky jsem nemusela ani složitě vyřizovat. Vše je totiž realizováno bankovními úředníky a vám jako klientům tak odpadnou jakékoliv povinnosti. Nyní vím, že hypotéku mohu splácet rychleji. (Magdalena S., 32 let, Brno)


Čas refinancování hypotéky je vždy dobou, kdy hodně zbystřím a snažím se vybrat to nejvýhodnější řešení na trhu. Zrovna před nedávnem jsem takovou situaci musel opět řešit. Po přečtení několika produktových nabídek u mě jednoznačně zvítězila Equa bank – refinancování hypotéky. Nový úvěr v podání tohoto poskytovatele je totiž už od samotného prvopočátku výhodnější. Neplatíte žádné zbytečné poplatky, a ještě se domůžete nízké úrokové sazby. Equa bank – refinancování hypotéky mi ušetřilo peníze i když jsem neměnil celkovou dobu splatnosti, dopřál jsem si ničích měsíčních splátek. (Adam J., 38 let, České Budějovice)


Equa bank – refinancování hypotéky s maximální dobou splatnosti až na 30 let mě zaujalo před nějakou dobou. Teprve nyní, když mi skončila doba fixace hypotéky jsem se rozhodla, že tento produkt vyzkouším. A opravdu nelituji. Získat nízký úrok, každoroční mimořádné splátky a řadu dalších benefitů, to se jen tak nevidí. V porovnání s ostatními bankami v mém případě nebylo o čem přemýšlet. Navíc oceňuji také to, že jsem díky své odpovídající bonitě získala nějaké peníze k dobru, které jsem investovala do zakoupeného bytu. Equa bank – refinancování hypotéky dle mého názoru může posloužit naprosto každému, kdo má rád férové a transparentní podmínky. (Adéla K., 28 let, Svitavy)


Bez nového odhadu nemovitosti, s výhodným pojištěním splácet a s možností mimořádných splátek. Tak přesně tohle na mě čekalo, když jsem využil bankovní řešení Equa bank – refinancování hypotéky. Můj stávají úvěr si žádal patřičnou obměnu a tento model financování se jevil jako nejvýhodnější. Ostatně, dokazuje to velká spousta faktorů. Od pohodlí a možnosti vyřízení z domu až po nízkou úrokovou sazbu, jež předčí konkurenci. Equa bank – refinancování hypotéky mám rád proto, že mi ušetřilo nemalé peníze. A nyní po podpisu smlouvy vím, že několik budoucích let s tímto úrokem svou hypotéku rozhodně nebudu přeplácet. (Jan T., 37 let, Klatovy)


Lepší a výhodnější hypotéka. To byl můj cíl na konci doby fixace úrokové sazby. A víte, jaký bankovní produkt mi takový požadavek splnil? Byla to Equa bank – refinancování hypotéky. Administrativně velice snadný proces, s nímž jsem neměla v podstatě žádnou práci. Všechno papírování za mě vyřídila Equa Bank a.s. Na celém řešení oceňuji řadu benefitů, kam rozhodně spadají bezplatné mimořádné splátky, ale i vedení hypotéčního úvěru. Equa bank – refinancování hypotéky mi snížilo měsíční splátky, takže nyní mi zbývá více peněz na rodinu, a to ocení určitě každá máma. Ani já nejsem v tomto směru žádnou výjimkou. (Daniela U., 47 let, Planá nad Lužnicí)

Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Mám zájem“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

4
4/5
Hodnotilo klientů

Kategorie