Equa bank RePůjčka

Snižte si splátky až o neuvěřitelných 50 %.

  • Bez skrytých poplatků
  • Vyřízení online
  • Bez složitého papírování
Chci si půjčit
Výše úvěru
30 000 - 600 000 Kč
Splatnost
6 - 120 měsíců
Úrok od
4,9 %
RPSN od
5,01 % %

Equa bank RePůjčka

RePůjčka Equa Bank je přínosným bankovním produktem, který vám pomůže nejenom sjednotit několik dluhů naráz, ale zároveň přinese i nižší úrokové sazby. Ve výsledku si náklady na úvěry můžete ponížit až o 50 %. RePůjčka od Equa Bank je připravena sloučit finanční závazky do výše až 600 000 Kč se splatností na 10 let.

Vyhněte se složitému papírování

Bankovní společnost Equa Bank vás nebude omezovat ani z pohledu administrativních povinností. Rozhodně vás nečeká žádné navštěvování bankovních poboček. Stačí vyplnit online žádost na internetu a vše vyřídíte z pohodlí domova. Zároveň s tím se můžete oprostit od všech zbytečných poplatků, ať už jsou to platby za posouzení žádosti, její zpracování a vyřízení.

Nastavte si splátku k obrazu svému

Výhodná RePůjčka Equa Bank je natolik variabilním produktem, že vám mimo jiné umožní také nastavit si výši pravidelné splátky. Díky tomu budete mít jistotu, že své závazky budete schopni do budoucna splácet a nikterak neohrozíte váš rodinný rozpočet.

Časté otázky

Jaké typy půjček si lze převést k Equa Bank?
Konsolidovat můžete nejrůznější typy úvěrů, mezi které patří klasické spotřebitelské půjčky, kontokorenty, leasingy, ale i kreditní karty.
Od jakých poplatků budu oproštěn?
S RePůjčkou od Equa Bank se vyhnete například poplatku za schválení žádosti, vyplacení peněz, vedení úvěrového účtu a předčasné splacení.
Jak vysokou měsíční splátku budu hradit?
Výši měsíční splátky si nastavíte sami dle vlastních potřeb. Obvykle však díky nízké úrokové sazbě Equa Bank budete moci její velikost snížit až o 50 %.
Výše úvěru
30 000 - 600 000 Kč
Splatnost
6 - 120 měsíců
Úrok od
4,9 %
RPSN od
5,01 % %

Chci si půjčit

Jakou částku chcete sloučit?

Jak požádat

Klikněte na „Chci si půjčit“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

5
5/5
Hodnotilo 43 klientů

Kategorie