Equa bank RePůjčka

Snižte si splátky až o neuvěřitelných 50 %.

  • Bez skrytých poplatků
  • Vyřízení online
  • Bez složitého papírování
Chci si půjčit
Výše úvěru
30 000 - 600 000 Kč
Splatnost
6 - 120 měsíců
Úrok od
4,9 %
RPSN od
5,01 % %

Equa Bank RePůjčka zkušenosti a recenze

Equa Bank RePůjčka je názvem bankovního produktu, který ve mně do nedávné doby budil poměrně značné rozpaky. Až po podrobnějším prostudování jsem zjistil, že jde o službu, jíž velice mile rád využiji. Potřeboval jsem sloučit hned několik nebankovních úvěrů dohromady a hle, Equa Bank RePůjčka byla tou ideální volbou, jež mi to splní. Velice oceňuji to, že jsem si mohl snížit splátky tak, jak to potřebuji já a nic mi není přikazováno. V mém případě platím nyní o 50 % méně než doposud, a to se určitě vyplatí. Equa Bank RePůjčka se pro mě stala takovým pomyslným záchranným kruhem, který možná pomůže i vám. (Radek R., 28 let, Sokolov)


Na trhu je spousta bankovních i nebankovních produktů nabízejících sloučení úvěrů. Já jsem však hledal jistoty a garance toho nejlepšího úroku. Po dlouhé době jsem se chtěl vymanit z dluhů a trochu ušetřit. Proto se mým cílem stala Equa Bank RePůjčka, kterou jsem získal poměrně rychle a bez zbytečné administrativy. Nejvíce mě potěšil fakt, co všechno vlastně mohu konsolidovat. Byly to nejenom klasické spotřebitelské úvěry, ale také kreditní karty, kontokorenty a leasingy. Equa Bank RePůjčka je v tomto směru hodně otevřená, což ocení i další lidé. Já nyní vím, že splácím tolik, kolik si mohu dovolit a nic dalšího mě netrápí. (Luboš O., 40 let, Praha) 


Jednoduchost, rychlost a administrativní nenáročnost. To byly moje požadavky, když jsem hledala bankovní produkt, s pomocí něhož budu schopna ušetřit peníze kvůli mým starým dluhům. Dlouho to netrvalo a já využila řešení s názvem Equa Bank RePůjčka. Stačilo jen vyplnit internetovou žádost, doložit všechny potřebné dokumenty a o nic dalšího už jsem se nemusela starat. Pak jsem jen vyčkala na schvalovací řízení a na to, až bude všechno papírování vyhotoveno za mě. Equa Bank RePůjčka mi pomohla značným způsobem, a to jak z pohledu úspory finančních prostředků, tak z hlediska přehledu v mých peněžních závazcích. (Ladislava P., 31 let, Brno)


Konsolidace půjček byla pro mě pravděpodobně tou jedinou možnou cestou, jak se vyvarovat dluhové pasti. Proto jsem začala hledat poskytovatele, který mi s tímto problémem pomůže. Nakonec to u mě na plné čáře vyhrála Equa Bank RePůjčka, s níž jsem doposud maximálně spokojena. Velice nadšená jsem z toho, že jsem nemusela platit za zprostředkování a vyřízení nového úvěru. Dokonce nebudu platit ani za to, kdybych se rozhodla dluh splatit předčasně. Equa Bank RePůjčka mi v tomto směru dost pomohla, a dokonce mi díky nízkým měsíčním splátkám zbyly peníze na to, abych si připlatila za pojištění schopnosti splácet, za což jsem také moc vděčná. (Katka L., 46 let, Prostějov)


Není nic lepšího, než když můžete svoji nevlídnou finanční situaci vyřešit rychle, nenáročně a s adekvátní úsporou peněžních prostředků. Něco podobného mi zajistila Equa Bank RePůjčka, se kterou jsem ušetřila nemalé peníze. Navíc možnost nastavení splátek dle mých vlastních potřeb mě dorazila. Equa Bank RePůjčka je řešením, které mohu po dlouhodobé zkušenosti opravdu doporučit. A to nejenom díky tomu, že neplatíte žádné poplatky navíc a máte přehled ve svých úvěrech. Je to i proto, že obdržíte velice zajímavou úrokovou sazbu a k tomu i pojištění schopnosti splácet, kdyby nastaly jakékoliv další nepříjemné životní situace. (Vladimíra P., 38 let, České Budějovice)


Nikdy bych nevěřil, že sloučením hned několika půjček do jedné jediné lze ušetřit tolik peněz. O tom jsem se mimochodem přesvědčil až s bankovním produktem Equa Bank RePůjčka. Do něj mě tlačili už mí kamarádi, jež s ním mají dlouhodobé zkušenosti. A opravdu, s pomocí sjednocení úvěrů vám odpadne spousta starostí a na účtu nebudou mizet peníze za nesmyslné poplatky. Equa Bank RePůjčka mi dokonce dovolila snížit si měsíční splátku tak, aby vyhovovala mým možnostem a rodinnému rozpočtu. Nabízena mi byla i spousta dalších bonusů a benefitů, které jsou hodně příjemné. Za mě mohu tento bankovní produkt jednoznačně doporučit. (Adam S., 24 let, Kladno)


Jakou částku chcete sloučit?

Jak požádat

Klikněte na „Chci si půjčit“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

5
5/5
Hodnotilo 43 klientů

Kategorie