Equa Bank – Účelová hypotéka

Hypotéka na bydlení s úrokovou sazbou od 2,49 %.

  • Mimořádné splátky zdarma
  • Bez skrytých poplatků
  • Snadné vyřízení
Chci si půjčit
Výše úvěru
300 000 - Kč
Splatnost
60 - 360 měsíců
Úrok od
2,49 %
RPSN od
2,84 %

Equa bank zkušenosti a recenze

Equa bank – účelová hypotéka je podle mě něčím, co musí vyhovovat naprosto každému. Nebo alespoň u mě tomu tak bylo. Vždyť si to představte sami. Banka vám nabídne úrok od 2,49 % a ještě vám při dodržení určitých podmínek přislíbí i jeho možné snížení. Takové nabídce jsem jednoduše neodolal a ihned ji využil. Equa bank – účelová hypotéka mi díky tomu padla do oka opravdu napoprvé a já jsem s ní doposud maximálně spokojený. Ta rychlost, individuální přístup a přehledné splátkové podmínky si vás jednoduše získají. Kromě jiného, Equa bank – účelová hypotéka je dostupná prostřednictvím online žádosti na internetu. (Josef F., 40 let, Praha)


Proč platit bankám za něco, co vám jiné nabídnou zcela zdarma? To je jasný příklad Equa bank – účelová hypotéka v jejím podání, to je něco vynikajícího. Já jsem se o tom přesvědčila sama, když jsem potřebovala peníze na nákup nového bytu. Mile překvapena jsem byla z toho, že nemusím mít starost například s žádnými dokumenty na katastru. Vše v tomto směru bylo zdarma a oproštěno od jakéhokoliv poplatku. Equa bank – účelová hypotéka je zkrátka vstřícná ke svým klientům a já tato slova mohu jenom potvrdit. Pokud si nejste jisti, zda vám Equa Bank a.s. půjčí, tak jen vyplňte jednoduchou online žádost a vyzkoušejte to. (Jana D., 30 let, Brno)


Po roce využívání bankovního produktu Equa bank – účelová hypotéka mohu s klidným srdcem napsat několik osobních zkušeností. Tento hypotéční úvěr mohu vřele doporučit, protože od samotného začátku do konce budete mít pocit, že jednáte se skutečným profesionálem. Nízký úrok, bezplatné mimořádné splátky, vedení úvěrového účtu zdarma a mnohé další benefity, které mimochodem obdrží naprosto každý klient. Equa bank – účelová hypotéka se stala mou cestou k vlastnímu bydlení a dodnes tohoto rozhodnutí nelituji. Splátky jsem si nastavil k obrazu svému a s pojištěním schopnosti splácet se cítím dostatečně v bezpečí. (David R., 36 let, Olomouc)


Hypotéku bez zbytečných poplatků vám v dnešní době neposkytne každý. U mnoha bankovních společností se vždy setkáte alespoň s nějakou nežádoucí platbou. Equa bank – účelová hypotéka je však jiná a mnohem flexibilnější. Já osobně vám z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že při jejím vyřizování rozhodně nebudete platit za takové věci, jako jsou poskytnutí, vedení nebo první až čtvrté čerpání finančních prostředků. Zkrátka značka ideál. Equa bank – účelová hypotéka je mimo jiné spojena i s běžným účtem, který k tomuto typu úvěru obdržíte zdarma. Takže pokud chcete v tomto směru ušetřit nějaké peníze, myslím si, že Equa Bank a.s. je tou správnou volbou s pozitivním výsledkem. (Kamila S., 28 let, České Budějovice)


O snadném vyřízení hypotéky u Equa Bank a.s. už jsem slyšela. A to dokonce z více nezávislých zdrojů. Až nedávno jsem se přesvědčila o tom, že je to pravda. Equa bank – účelová hypotéka se stala mým cílem po vyplnění jednoduché online žádosti na internetu. Volila jsem tuto nenáročnou cestu, protože jsem se chtěla vyhnout mnohým návštěvám na pobočce a složitému papírování, jak už to bývá občas zvykem. Equa bank – účelová hypotéka je v tomto směru jiná a daleko flexibilnější. Navíc tento bankovní produkt jsem měla možnost nastavit si tak, aby v žádném případě neohrožoval můj rodinný rozpočet. (Adéla S., 27 let, Praha)


V jednoduchosti je krása, a to podle mě platí u hypotéky dvojnásob. Já osobně jsem se o tom přesvědčil u Equa bank – účelová hypotéka mi padla do oka ihned poté, co jsem si celkem podrobně prostudoval přehledné obchodní podmínky. Ty jsou dle mého názoru podstatně lepší než u kdejaké bankovní společnosti. Vyřízení všech dokumentů na katastru zdarma, bez dalších zbytečných poplatků, rychlé poskytnutí a spousta ostatních věcí podobného charakteru. Equa bank – účelová hypotéka mi byla navíc zajištěna s velice nízkou úrokovou sazbou od 2,49 % ročně, takže já si v tomto ohledu nemohu rozhodně na cokoliv stěžovat. (Karel V., 34 let, Jihlava)


 

Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Mám zájem“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

4
4/5
Hodnotilo 54 klientů

Kategorie