Equa půjčka vs. Moneta půjčka

Datum publikování: 03. 03. 2019
Porovnejte klady a zápory Equa půjčky a Moneta půjčky. Tyto bankovní úvěry nabízí velice zajímavé splátkové podmínky a poslouží vám k financování libovolných věcí. Načerpejte o obou dostatek informací a rozhodněte se pro jednu z těchto půjček.

Equa Bank a MONETA Money Bank patří mezi oblíbené stálice na českém bankovním trhu. A to nejenom svými běžnými a spořicími účty, ale také nabízenými úvěry. Moderní společnosti, jež své produkty přizpůsobují klientům, což se odráží do parametrů prezentovaných půjček.

Jestliže uvažujete o úvěru pro financování libovolných věcí, usnadníme vám výběr mezi Minutovou půjčkou od Equa Bank a Rychlou půjčkou od MONETA Money Bank.

Equa půjčka skrývá spoustu možností

Equa půjčka neboli Minutová půjčka se takto nejmenuje pro nic za nic. Chcete-li získat tento úvěr, můžete se těšit na poměrně rychlou a snadnou žádost, kterou vyřídíte během jediné minuty z domu za pomoci internetového formuláře. Půjčit si můžete poměrně zajímavý finanční obnos.

  • Půjčka od 5 000 Kč do 600 000 Kč
  • Splatnost od 3 měsíců do 10 let

Minutová půjčka od Equa Bank je schválena nejenom do tří minut na internetu, ale pyšní se i řadou dalších věcí, jež osloví potenciálního uživatele. Je to například maximální flexibilita při nastavování měsíční splátky. To znamená, že si její velikost a den splatnosti určíte sami. Tento termín lze pochopitelně v budoucnu měnit. Bezplatné jsou služby jako vyřízení Equa půjčky, vedení úvěrového účtu a možnost předčasného splacení v plné výši. Za nic z toho nebudete platit ani korunu navíc. Ve výčtu pozitivních vlastností Equa půjčky by šlo pochopitelně pokračovat.

  • Peníze získáte bez ručitele.
  • Pojištění schopnosti splácet.
  • Přehledné smluvní podmínky s jasně danou a vypovídající hodnotou RPSN.

Moneta půjčka jako alternativní řešení

Vzhledem k tomu, že tento článek je zaměřen na porovnání obou půjček, je třeba se nyní soustředit také na konkurenční úvěrovou variantu od MONETA Money Bank. Rychlá půjčka na cokoliv neboli Moneta půjčka může být trochu štědřejší.

  • Půjčka od 5 000 Kč do 800 000 Kč
  • Splatnost od 2 do 9 let, v individuálních případech až 10 let

V mnoha směrech je tento typ úvěru shodný, jako Equa půjčka. To znamená, že i zde můžete využít mimořádných splátek a předčasného uhrazení půjčky. Hodně důležitým údajem při rozhodování, jaký zvolit úvěr se vám stane informace o úrokové sazbě, která začíná na 4,9 % a hodnota RPSN na 5 %. V okamžiku, kdy vám bude schválena Moneta půjčka, pak ji můžete celou ovládat a kontrolovat prostřednictvím internetového bankovnictví Internet Banka nebo dáte přednost mobilní verzi Smart Banka.

U rychlé půjčky od MONETA Money Bank počítejte pouze s tím, že při částkách nad 500 000 Kč je vyžadován také spolužadatel. U úvěrů v rozsahu od 300 000 Kč do 500 000 Kč je zapotřebí souhlas manžela či manželky.