Essox půjčka

Bezpečná půjčka s neúčelovým charakterem.

  • Peníze na cokoliv
  • Pro fyzické osoby i podnikatele
  • Bez poplatků
Chci si půjčit
Výše úvěru
15 000 - 200 000 Kč
Splatnost
6 - 84 měsíců
Úrok od
13,21 %
RPSN od
14,04 %

Essox půjčka zkušenosti a recenze

Vzhledem k tomu, že se ke mně moje mateřská banka obrátila zády při žádosti o půjčku ve výši 100 000 Kč, rozhodl jsem se hledat jinde. Volba padla na společnost Essox s.r.o., jejíž splátkové podmínky mi byly pravděpodobně nejbližší. Tak jsem neváhal a požádal o Essox půjčku, kterou jsem si mohl nastavit k obrazu svému. A to především díky prodloužené splatnosti až na 84 měsíců. Pak mě pravidelné platby opravdu neobtěžují. Velké plus vidím také v možnosti sjednat si pojištění schopnosti splácet, které je v rámci Essox půjčky nabízeno dokonce zdarma. Přiznám se, že na takový benefit jsem ještě nikde nenarazil, takže za mě ji mohu rozhodně doporučit. (Lukáš K., 38 let, Most)


Mým požadavkem byl úvěr pro fyzické nepodnikající osoby, a to Essox půjčka splňovala všemi deseti. Rozhodla jsem se totiž pro rekonstrukci kuchyně, i když u tohoto poskytovatele je naprosto jedno, k čemu peníze upotřebíte. Essox půjčka je bezúčelová a použitelná na cokoliv. Mě osobně vyhovovalo například to, že jsem oproštěna od jakýchkoliv zbytečných poplatků navíc. Například jsem nic neplatila za vyřízení úvěru, což považuji na rozdíl od mnoha konkurenčních nabídek za naprostý základ. Spokojena jsem byla s rychlostí vyřízení celého procesu a minimální administrativou. Essox půjčka dělá čest svému jménu. (Pavlína K., 29 let, Praha)


Essox půjčka je skvělá v tom, že není náročná na vyřízení, jako spousta bankovních konkurenčních produktů. Přitom se vám dostane náležité jistoty zaběhnuté společnosti s mnohaletou praxí. To považuji za veliký klad. Když jsem o Essox půjčku žádal, dopředu jsem věděl, že peníze využiji na nákup ojetého vozu. Mile mě však překvapilo tvrzení pracovníka společnosti, že tohle jim říkat opravdu nemusím, jelikož úvěr je bezúčelový. Stačilo vyplnit online žádost, předložit dva platné doklady totožnosti a potvrzení o příjmu. Vše ostatní bylo vyřízeno v relativně krátkém čase. Essox půjčka bude zanedlouho doplacena a já už tak trochu přemýšlím, že ji využiji znovu a pomohu si k nějaké další nové věci. (Karel K., 31 let, Brno)


Jsem klientem Komerční banky, kterou využívám poměrně dlouhou dobu. Když jsem hledala možný úvěr pro financování mých potřeb, zabrousila jsem také na společnost Essox s.r.o. V okamžiku, kdy jsem si přečetla, že pro zákazníky KB přichází se slevou na úrocích ve výši 1 %, byla jsem nadšená. A opravdu, bylo to tak. Proto jsem neváhala a požádala o Essox půjčku, kterou jsem si rozdělila na více věcí. Celý proces schválení i výplaty peněz proběhl rychle, bez skrytých poplatků a s celkem výhodnými splátkovými podmínkami. Já osobně si tento finanční produkt nemohu vynachválit. (Karolína L., 29 let, Jičín)


Není nic lepšího, než když vám někdo půjčí peníze bezpečně a rychle. A přesně tohle mi nedávno umožnila Essox půjčka. Hotovostní půjčka na cokoliv mě oslovila už při pročítání obchodních podmínek. Ty byly psané jednoduše a férově ve prospěch zákazníka. Volba padla na částku 80 000 Kč se splatností na 60 měsíců. Překvapilo mě, že po předložení všech dokumentů nenastal žádný zádrhel a já obdržel sumu v podstatě obratem. Essox půjčka je mimo jiné poskytována bez poplatku za vyřízení, jako je tomu u jiných konkurenčních produktů. Takže i na této věci můžete ušetřit. Já osobně jsem využil bezplatné pojištění schopnosti splácet úvěr, jež mě chrání v okamžiku, kdy nebudu z nějakého důvodu schopen hradit své závazky. (Jan H., 34 let, Karlovy Vary)


Zrovna minulý víkend se nám rozbila zahradní sekačka. Manžel byl hodně naštvaný, protože jsme se právě vrátili z dovolené a jsme bez peněz. Tak jsem nelenila a začala hledat úvěr, se kterým bychom mohli financovat náš nový stroj. Nakonec to vyhrála Essox půjčka na plné čáře. Nejenom, že jsme bez problému obdrželi rovnou 50 000 Kč na zahradní traktůrek, ale vše proběhlo nad mé očekávání rychle. Společnost nám umožnila nastavit si výši splátky dle našich potřeb, poskytla nám pojištění schopnosti splácet a oprostila od jakýchkoliv zbytečných poplatků. Essox půjčka je rozhodně tím, co mohu dnešním rodinám doporučit, protože právě tento poskytovatel vám dá požadované záruky a garance. (Zdenka S., 45 let, Znojmo)


 

Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Chci si půjčit“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

4
4/5
Hodnotilo 32 klientů

Kategorie