Existují půjčky bez poplatků a bez úroků?

Datum publikování: 29. 11. 2018
Získejte výhodné půjčky bez poplatků a bez úroků. Využít je můžete v rámci první půjčky zdarma u vybraného nebankovního poskytovatele úvěrových služeb. Půjčte si peníze, za které nebudete platit nic navíc. Žádné úroky a žádné poplatky.

Úvěr bez jediného poplatku navíc. To je sen pravděpodobně každého žadatele o půjčku. Je však pravdou, že v tomto případě nejde o žádné scifi a nic nereálného. Pokud dobře hledáte, můžete na trhu najít půjčky bez poplatků a bez úroků. Čili takové, v rámci nichž nepřeplatíte ani korunu navíc. Možná se ptáte, jak je něco takového možné? Právě na to vám odpoví následující řádky.

Co si představit pod pojmem půjčky bez poplatků a bez úroků?

Tento výraz je označením pro první půjčky zdarma, které nabízí někteří poskytovatelé. Jak asi správně tušíte, nic takového nebudete hledat v bankovním segmentu, nýbrž v tom nebankovním. A jak je možné, že tyto úvěry jsou oproštěny od takových poplatků? Je to velice snadné. První půjčka zdarma je nabízena výhradně novým klientům vybraných nebankovních společností. To znamená, že něco podobného máte šanci využít jen jednou, tedy poprvé. A to z toho důvodu, abyste si vyzkoušeli, jak vlastně taková žádost funguje, jak rychle dochází ke schvalování požadavku a kdy obdržíte peníze na bankovní účet. Takový úvěr na nečisto. Tyto půjčky bez poplatků a bez úroků jsou oproštěny od jakýchkoliv plateb. To znamená, že se vyhnete v podstatě všem běžným poplatkům.
  • Poplatek za zpracování žádosti
  • Poplatek za vyřízení
  • Poplatek za vedení úvěrového účtu
Nic z toho platit nebudete a pouze si vyzkoušíte, jak funguje daná půjčka.

Krátkodobé úvěry malé hodnoty

Počítat pochopitelně musíte s tím, že půjčky bez poplatků a bez úroků nabývají nízkých sum. To znamená, že jde obvykle o úvěry do 10 000 Kč. Omezená je také maximální doba splatnosti na jeden měsíc. Teprve za takových podmínek obdržíte peníze, při jejichž vracení nemusíte platit nic navíc. Pokud se rozhodnete u stejné nebankovní společnosti využít stejný typ úvěru znovu, automaticky se stáváte pravidelným klientem, který už nemá nárok na to, aby využil půjčky bez poplatků a bez úroků. Potom pro vás platí běžné obchodní podmínky, takže jakákoliv půjčka bude v kombinaci s klasickou úrokovou sazbou.

Vyberte si správného poskytovatele

Jestliže chcete využít některé půjčky bez poplatků a bez úroků, pak využijte srovnávacích portálů. Ty vám na jediném místě přehledně zobrazí všechny dostupné poskytovatele s tímto benefitem. V rámci prvních půjček zdarma pak zvolíte tu, jež vás osloví nejvíce. Mezi prověřené nebankovní produkty patří určitě tyto. Vtrhněte do světa nebankovních úvěrů zcela zdarma a bez jakýchkoliv závazků. Ověřte si na vlastní kůži a bez poplatků, že tento segment vám má co nabídnout.