Fio banka – Hypotéka

Hypotéka bez poplatků a s mimořádnými splátkami.

  • Snižte si úrok
  • Rychlé vyřízení
  • Splatnost až 30 let
Zobrazit půjčky
Výše úvěru
300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost
60 - 360 měsíců
Úrok od
1,98 %
RPSN od
%

Fio banka – Hypotéka

Půjčte si peníze na bydlení, ať už půjde o výstavbu rodinného domu, nákup bytové jednotky nebo následnou modernizaci. Tohle všechno můžete hradit prostřednictvím hypotéky od Fio banky, která je poskytována do výše až 10 000 000 Kč se splatností na 30 let. Vyberte si tu správnou fixační lhůtu a získejte nízkou úrokovou sazbu od 1,88 %.

Hypotéka na refinancování

Hypotéka Fio banky vám může být nápomocna také při řešení refinancování stávajícího hypotéčního úvěru. Ten můžete nahradit tím novým s ještě lepšími splátkovými podmínkami. O těch vám mnohé vypoví kalkulačka hypotéky od Fio banky dostupná online.

Snižte si úrokovou sazbu

Neplaťte za vlastní bydlení více, než musíte. V okamžiku, kdy přejdete k Fio bance, můžete se těšit na pozvolné snižování úrokové sazby, k němuž se dopracujete například při využívání pojištění schopnosti splácet, v závislosti na velikosti hypotéky a mnoha dalších okolnostech. Volte profesionální řešení bez zbytečných poplatků, kterým se vyhnete jak při klasickém čerpání, tak při refinancování.

Časté otázky

Jak funguje Hypospořicí konto?
Na něj si uložíte minimálně 50 000 Kč a výše. Úroky budete platit z rozdílu jistiny hypotéky a hypospořicího konta, takže ve výsledku můžete dosáhnout dokonce nulové úrokové sazby. Za vedení tohoto konta nic neplatíte.
Jak vysoká je úroková sazba při fixaci na tři roky?
Pokud jde o částku nad 1 000 000 Kč získáte při koupi nemovitosti 1,98 %, při refinancování 1,88 % a v ostatních případech 2,28 %.
Na jak dlouho si mohu zafixovat úrok?
Nabízenou úrokovou sazbu můžete získat na období jednoho roku, tří let a pěti let.
Výše úvěru
300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost
60 - 360 měsíců
Úrok od
1,98 %
RPSN od
%

Zobrazit půjčky

Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Mám zájem“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

4
4/5
Hodnotilo 27 klientů

Kategorie