Fio banka – Refinancování hypotéky

Refinancujte hypotéční úvěr s lepšími splátkovými podmínkami.

  • Mimořádné splátky
  • Možnost snížení úroku
  • Online kalkulačka
Zobrazit půjčky
Výše úvěru
300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost
60 - 360 měsíců
Úrok od
1,88 %
RPSN od
2,1 %

FIO zkušenosti a recenze

Přiznám se, že moje stará hypotéka nestála za nic, proto jsem se rozhodla hledat lepší a výhodnější řešení na trhu. Nakonec mě oslovilo FIO – Refinancování šité na míru klienta, které bylo dostupné prostřednictvím jednoduché online žádosti. Tzv. hypotéka bez poplatků, jíž jsem si oblíbila už od samotného začátku. FIO – Refinancování mi snížilo nejenom velikost úrokové sazby, ale také výši měsíční splátky. Každý měsíc tak platím méně, než jsem platila doposud, a to je pravděpodobně ten největší klad. Spolehnout se navíc můžete i na velice profesionální vystupování bankovních úředníků, jež se o vás postarají do nejmenšího detailu. (Lucie A., 24 let, Trutnov)


Spousta slev na úrokovou sazbu. To bylo pravděpodobně to jediné, čeho jsem si všiml v okamžiku, kdy jsem narazil na FIO – Refinancování. Způsob, jak nahradit starou hypotéku novou, avšak s možností snížit si úrok na minimum. Stačí splnit několik základních věcí, a k ponížení lze dojít nejenom o desetiny, ale až jednotky procent. FIO – Refinancování je podle mě cestou k lepšímu hypotéčnímu úvěrování a z mého pohledu nemohu této bankovní společnosti cokoliv vytknout. Minimální papírování, časová nenáročnost, a hlavně ten výsledek, který se promítl do nové a nižší měsíční splátky. Na Fio banku, a.s. zkrátka nedám dopustit. (Oliver L., 33 let, Olomouc)


Před několika lety jsem si splnila sen o svém malém domečku za městem. Je však pravdou, že uběhl nějaký ten čas a měsíční splátky mě začaly pomalu zatěžovat. Tak jsem se rozhodla, že s tím něco udělám. Pomohlo mi až FIO – Refinancování, které mi doporučila kamarádka. Ta tímto způsobem také ušetřila celkem dost peněz. A nutno podotknout, že tomu tak opravdu je. FIO – Refinancování staré hypotéky bylo velice rychlé a variabilní. Nové splátky jsem si přizpůsobila svým potřebám a nastavila je tak, abych bez problému uhradila svůj dům. Online žádost na internetu byla jen pomyslnou třešničkou na dortu. (Ivana M., 40 let, Karlovy Vary)


 

Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Mám zájem“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

4
4/5
Hodnotilo 12 klientů

Kategorie