GEPARD FINANCE a.s. – Refinancování hypotéky

Získejte lepší splátkové podmínky ještě dnes.

  • Bezplatná služba
  • Výhodnější splátky
  • Úspora času
Zobrazit půjčky
Výše úvěru
285 000 - 9 500 000 Kč
Splatnost
60 - 360 měsíců
Úrok od
1,59 %
RPSN od
%

GEPARD FINANCE zkušenosti a recenze

Refinancování hypotéky je podle mě tím nejlepším způsobem, jak ušetřit na splátkách za hypotéku. O tom jsem se přesvědčil poměrně nedávno, když jsem využil řešení GEPARD FINANCE a.s. – Refinancování úvěru. Vzhledem k tomu, že jsem měl starou hypotéku spjatou s vysokým úrokem, oslovil jsem tyto speciality kvůli zpracování nabídky šité na míru. A právě ta mi vyrazila dech. Ihned jsem věděl, že GEPARD FINANCE a.s. – Refinancování hypotéky je tou správnou volbou. Po podpisu smlouvy jsem byl nadšený i z rychlosti vyřízení, jehož jsem se z pohledu administrativy v podstatě nemusel vůbec účastnit. To je podle mě ideální stav. (Tomáš R., 39 let, Karlovy Vary)


GEPARD FINANCE a.s. – Refinancování hypotéky je řešením, jemuž není možné cokoliv vytknout. Právě s pomocí tohoto produktu dnes vím, jak moc lze ušetřit při volbě vhodného hypotéčního úvěru. Bezplatná nabídka, individuální přístup a nízký úrok. Když vám tohle někdo nabídne, určitě nelze říci ne. A ani já jsem to neudělala. GEPARD FINANCE a.s. – Refinancování hypotéky jsem brala všemi deseti, protože řada přidružených služeb byla zdarma. S refinancováním od GEPARD FINANCE a.s. jsem tak ušetřila nejenom spoustu peněz do let budoucích, ale také svůj drahocenný čas. Zkrátka ideální hypotéční řešení šité přímo na míru. (Stanislava T., 38 let, Prostějov)


Proč jsem se rozhodl právě pro GEPARD FINANCE a.s. – Refinancování hypotéky? Důvodů jsem k tomu měl hned několik, ale tyto jsou pravděpodobně těmi nejzásadnějšími. Od GEPARD FINANCE a.s. jsem obdržel hned několik výhodných nabídek, z nichž jsem si zvolil tu, jež bude mým potřebám vyhovovat nejvíce. Vše proběhlo rychle a bez starostí. GEPARD FINANCE a.s. – Refinancování hypotéky můžete vyřídit přímo z domu. Navíc tato služba je poskytována zcela zdarma. Takže mi ukažte někoho, kdo vám nabídne to samé s jedním jediným výsledkem. A tím budou bezkonkurenční splátkové podmínky. Myslím si, že nikoho takového nenajdete. (Patrik G., 34 let, Praha)

 

Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Mám zájem“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

2
2/5
Hodnotilo klientů

Kategorie