GEPARD FINANCE – Hypotéka

Nechte si navrhnout hypotéku na míru.

  • Výběr z mnoha bank
  • Nízký úrok
  • Spousta akčních nabídek
Zobrazit půjčky
Výše úvěru
300 000 - 9 300 000 Kč
Splatnost
60 - 360 měsíců
Úrok od
1,54 %
RPSN od
%

Gepard Finance zkušenosti a recenze

Potřeboval jsem peníze na bydlení a rozhodně se mi nechtělo pročítat spousty nabídek bank a hledat tu nejvýhodnější na trhu. Proto u mě zvítězila Gepard Finance – Hypotéka. V jejím případě jsem měl totiž jistotu, že mi bude navrženo ideální řešení šité přímo pro mé účely. Nejlepší úrok, vynikající splátkové podmínky a řada přidružených benefitů. Gepard Finance – Hypotéka mi byla prezentována na základě jednoduché online žádosti a já se měl možnost k takovému návrhu vyjádřit, popřípadě s ním dále pracovat. Osobně musím přiznat, že vše bylo předloženo tak, jak má. Nyní mám nový dům a vím, že do budoucích let nebudu mít problémy se splatností. (Adam R., 32 let, Sokolov)


Gepard Finance – Hypotéka na míru od této společnosti mi před několika dny udělala radost, proto se s vámi musím podělit o tuto zkušenost. Původně jsem hledala výhodnou hypotéku všude možně, až jsem narazila na tohoto zprostředkovatele, jenž dokáže zákazníkovi prezentovat hypotéční úvěr šitý doslova na míru. A je třeba konstatovat, že je tomu opravdu tak. Gepard Finance – Hypotéka s nízkou úrokovou sazbou, s možností předčasného splacení a s výhodnými smluvními podmínkami. Takový servis jsem v podstatě ani nečekala. Ale nakonec jsem se dočkala, a to v poměrně krátkém čase a bez zbytečného papírování. (Petra K., 36 let, Olomouc)


Každý chce při žádosti o hypotéční úvěr ušetřit. A já jsem nebyl výjimkou. Možná i kvůli tomu jsem se rozhodl, že mým cílem se stane Gepard Finance – Hypotéka. Tu lze využít jako nový produkt, ale i jako alternativu k tomu stávajícímu ve formě refinancování. Mě se týkala první varianta. Vyplnil jsem online žádost a vyčkal na schválení. Toho jsem se dočkal poměrně rychle. A co více, předloženy mi byly i zajímavé splátkové podmínky. Gepard Finance – Hypotéka mi byla vyplacena během velice krátkého času a já se mohl pustit do financování vlastního bydlení. Na této společnosti oceňuji hlavně individuální přístup, který přináší patřičná ovace. (Karel H., 46 let, Domažlice)


 

Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Mám zájem“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

3
3/5
Hodnotilo 13 klientů

Kategorie