Hello bank! Konsolidace půjček

Konsolidujte úvěry do výše 1 000 000 Kč.

  • Úroková sazba už od 5,9 %
  • Jediná měsíční splátka
  • Online sjednání
Zobrazit půjčky
Výše úvěru
20 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost
6 - 120 měsíců
Úrok od
4,7 %
RPSN od
6,06 %

Hello bank! Konsolidace půjček

Bankovní společnost Hello bank! přináší bezplatný způsob, jak se vyrovnat se starými dluhy a nahradit je jediným finančním závazkem s nižším úrokem a menší měsíční splátkou. Je to výhodná konsolidace, která vás zbaví starostí s nepřehlednými dluhy a zároveň může přinést i peníze navíc. Ano, Hello bank konsolidace, to je možnost čerpat finanční prostředky do výše až 1 000 000 Kč.

Sloučení půjček online

Nezdržujte se návštěvami bank a vyplňováním složitých smluv. U Hello bank! to jde mnohem jednodušeji. Stačí tomuto procesu obětovat jen několik málo minut drahocenného času. K dispozici vám bude online žádost na internetu, díky níž vše potřebné vyřídíte. Konsolidovat navíc můžete nejrůznější typy úvěrů, mezi něž patří nejenom běžné půjčky, ale také kontokorenty.

Předčasné splacení? Není problém

S Hello bank! konsolidací získáte řadu benefitů, k nimž mimo jiné patří i možnost předčasného uhrazení půjčky. Tento proces je oproštěn od jakýchkoliv dalších poplatků. Tak neváhejte a splácejte méně, než musíte.

Časté otázky

Jaké typy pojištění lze využít?
V závislosti na daném balíčku se vám dostane pojištění pro případ smrti, pojištění pro případ ztráty zaměstnání, pracovní neschopnosti, ale také hospitalizace nebo invaliditě III. stupně.
Jak probíhá konsolidace?
Stačí vyplnit online žádost, na základě níž vás budou kontaktovat specialisté z Hello bank! Po doložení všech podkladů dojde ke schválení a uzavření smlouvy.
Jakou lze zvolit délku splatnosti?
Měsíční splátky si můžete nastavit do nejmenšího detailu, tudíž i včetně splátkového období. Vybírat lze mezi 6 až 120 měsíci.
Výše úvěru
20 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost
6 - 120 měsíců
Úrok od
4,7 %
RPSN od
6,06 %

Zobrazit půjčky

Jakou částku chcete sloučit?

Jak požádat

Klikněte na „Chci si půjčit“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

4
4/5
Hodnotilo 94 klientů

Kategorie