Hello bank! Konsolidace půjček

Konsolidujte úvěry do výše 1 000 000 Kč.

  • Úroková sazba už od 5,9 %
  • Jediná měsíční splátka
  • Online sjednání
Zobrazit půjčky
Výše úvěru
20 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost
6 - 120 měsíců
Úrok od
4,7 %
RPSN od
6,06 %

Hello bank zkušenosti a recenze

Konsolidace půjček vám ušetří peníze. To jsem slýchával do té doby, než jsem něco podobného vyzkoušel na vlastní kůži. Byla to Hello bank! – Konsolidace půjček, která mi před rokem přišla vhod. Chtěl jsem sjednotit tři menší úvěry a zbavit se zbytečných poplatků. A to se mi opravdu podařilo. Ani jsem nečekal, že to půjde tak rychle a bez jakýchkoliv obtíží. Stačila k tomu jediná online žádost a minimum administrativy. Vzhledem k tomu, že jsem měl vše připravené, Hello bank! – Konsolidace úvěrů proběhla v mém případě opravdu rychle. Nyní se raduji z toho, kolik peněz jsem ušetřil a jen si říkám, proč jsem se k takovému kroku nerozhodl dříve. (Jaromír I., 31 let, Jindřichův Hradec)


Když u nás doma padla volba na sjednocení rodinných půjček, začala jsem hledat pouze mezi bankovními produkty. Je to z toho důvodu, že k tomuto finančnímu segmentu mám značnou důvěru a chtěla jsem garance. Ty mi poskytla až Hello bank! – Konsolidace půjček, se kterou jsme celkem dost ušetřili. V první řadě se o to postaral úrok ve výši jen 4,7 %. Pak to byla absence jakýchkoliv zbytečných poplatků. Takže například za vyřízení nebo předčasné splacení nic neplatíte. Hello bank! – Konsolidace půjček je řešením pro každého. To už dnes mohu říci s jistotou i já. Takže pokud váháte, udělejte to co nejdříve, protože máte šanci ušetřit hodně peněz. (Dana U., 30 let, Tábor)


Sloučit peníze bez zbytečných starostí. To se podle mě nemůže povést každému, ale jen tomu, kdo vsadil na bankovní produkt Hello bank! – Konsolidace úvěrů. Tak jako já. K tomuto kroku jsem se rozhodl před nedávnem, protože dosavadní dluhy už byly celkem nepřehledné a nákladné. A jsem rád, že jsem takový krok vůbec provedl. S celým vyřízením jsem neměl absolutně žádné starosti. Vše bylo realizováno bez mého výraznějšího přičinění a Hell bank! – Konsolidace půjček mi byla schválena v krátkém časovém intervalu. Ostatně, pokud tomu nevěříte, tak to vyzkoušejte sami. Stačí vyplnit jen obyčejnou online žádost a vše započne v podstatě za vás. (Patrik G., 33 let, Praha)


Nedávno se mě kamarádka zeptala, proč platím zbytečné poplatky za dvě půjčky, když si je mohu sloučit do jedné jediné? A v ten okamžik mi dala brouka do hlavy. Po týdnu hledání jsem se rozhodla, že bude asi opravdu nejlepší úvěry sloučit. Hello bank! – Konsolidace půjček byla tím vítězným produktem v mém výběru. O výhodnosti tohoto řešení mě přesvědčily hlavně transparentní a přehledné obchodní podmínky a nízký úrok. Já osobně jsem získala úrokovou sazbu 4,7 % ročně, o čemž jsem si předtím mohla nechat jenom zdát. Dnes sama doporučuji svým přátelům, aby v případě vícero půjček udělali to samé, protože mohou opravdu ušetřit. (Miloslava Z. 49 let, Písek)


S manželkou jsme se rozhodli, že budeme konečně konsolidovat naše dluhy. Půjček máme celkem dost v celkové výši asi 550 000 Kč. Bál jsem se, že nám takový krok nebude chtít nikdo provést, ale mýlil jsem se. Hello bank! – Konsolidace půjček nám v tomto směru vyhověla. Nejenom, že jsme mohli získat ještě část peněz navíc, ale splátky jsme si upravili tak, že nás v podstatě nikterak neobtěžují a výrazně nezasahují do rodinného rozpočtu. Hello bank! – Konsolidace půjček je podle mého názoru bezpečným a flexibilním řešením podobných situací. A vše navíc máte bez zbytečných starostí, poplatků a administrativních procesů. (Ota R., 39 let, Ústí nad Labem)


Už delší dobu jsem uvažovala o tom, že bych si nějakým způsobem sloučila tři půjčky, které za sebou táhnu ještě z minulosti. Jenže nikdy jsem nenašla tak výhodné řešení, které by se mi vyplatilo a stálo mi za to, provádět takovou výraznou změnu. Až Hello bank! – Konsolidace půjček mě přesvědčila o tom, že to opravdu jde a smysl to má. Nízká úroková sazba, banka vyřídí vše potřebné za vás a vy splácíte stejnou dobu, avšak méně. To je model, jemuž jsem dala okamžitě zelenou. Hello bank! – Konsolidace půjček mi pomohla ušetřit peníze a zároveň mám jen jediný finanční závazek, který mimochodem mohu v případě potřeby kdykoliv předčasně doplatit. (Lucie L., 40 let, Vyškov)


Jakou částku chcete sloučit?

Jak požádat

Klikněte na „Chci si půjčit“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

4
4/5
Hodnotilo 94 klientů

Kategorie