Hello půjčka na cokoli

Půjčka na cokoliv s úrokem od 5,9 %.

  • Online sjednání
  • Rychlé vyplacení peněz do 24 hodin
  • Neplatíte za vedení úvěrového účtu
Zobrazit půjčky
Výše úvěru
20 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost
6 - 120 měsíců
Úrok od
4,7 %
RPSN od
4,7 %

Hello Bank zkušenosti a recenzce

hello bank zkušenosti a recenze

Nemám rád, když mě cokoliv svazuje, a to platí také v případě úvěrů. Proto jsem si vybral takový, jež mě nebude ničím obtěžovat. Nakonec u mě zvítězila Hello bank! půjčka, kterou jsem mohl použít na co jsem chtěl. Její získání bylo snadné prostřednictvím internetové žádosti a vyhnul jsem se jakýmkoliv skrytým poplatkům. Tohle řešení mi zkrátka přijde naprosto dokonalé, protože jsem se zároveň oprostil od složitých administrativních procesů a s financemi mohu nakládat podle svého. Za mě rozhodně doporučuji Hello bank! půjčku. (Tomáš O., 41 let, Nymburk)


Vzhledem k tomu, že jsem si v minulosti vzala několik menších úvěrů na pořízení spíše takových rozmarů, rozhodla jsem se tyto závazky konsolidovat. A to ideálně s co nejvýhodnějším úrokem. V tomto případě mi byla nápomocna Hello bank! půjčka, u které mi byl garantován úrok 5,9 %. Banka aktivně sloučila všechny moje staré dluhy do jednoho jediného, což mi přineslo řadu výhod. Nejenom, že mám přehled o svých výdajích, ale dokonce platím méně než předtím. Hello bank! půjčka je zkrátka ideální volbou pro všechny potřeby klientů. (Ivana L., 25 let, Praha)


Auto potřebuje k životu pravděpodobně každý a já bohužel nejsem žádná výjimka. V okamžiku, kdy se mi porouchal starý vůz, začal jsem shánět nový, jenže peněz nebylo mnoho. I když nemám rád dluhy, pustil jsem se do hledání výhodné půjčky. Po chvíli snažení se mi do rukou dostala produktová nabídka Hello bank! Její půjčka na auto s úrokem 4,7 % byla v porovnání s konkurencí zkrátka jedinečná. To, co následovalo mě pouze utvrdilo, že jsem neudělal chybu. Bleskové vyřízení žádosti, rychlá výplata peněz a možnost předčasného zaplacení celé dlužné částky. To je zkrátka bomba. (Petr H., 36 let, Znojmo)


Hello bank! půjčka mi nedávno pomohla při nákupu nového vybavení do bytu. Vzhledem k tomu, že jsem s tímto úvěrem byla nadmíru spokojena, ráda se podělím o zkušenosti. Když pominu výhodný úrok, velice jsem ocenila rychlost vyřízení celého procesu a individuální přístup Hello bank! Půjčka mi byla dodána rychle asi do 24 hodin, takže jsem neotálela a pustila se hned do nákupů. Dnes mám s pojištěním proti neschopnosti splácet jistotu, že i kdyby mě vyhodili z práce, nedostanu se do dluhové pasti. Zároveň mohu Hello bank! půjčku splatit předčasně. (Olina S., 28 let, Rakovník)


Online půjčky vládnou současné době, proto jsem neváhal a využil jednu z nich. Byla to Hello bank! půjčka, která mě upoutala svými výhodnými splátkovými podmínkami a nízkým úrokem. Vše, co následovalo poté, bylo jednoduše příjemné a překvapující. Ať už to byla absence jakýchkoliv poplatků nebo rychlost výplaty peněz. Co mě potěšilo asi ze všeho nejvíce, že jsem nemusel navštěvovat pobočku Hello bank! a vše vyřídil přímo z domu. Abych obdržel půjčku, stačilo vyplnit jednoduchou online žádost na internetu a bylo hotovo. (Karel P., 43 let, České Budějovice)


Do nedávné doby jsem splácel poměrně nevýhodný typ úvěru. Kamarád mi doporučil, abych jej nahradil půjčkou novou, respektive jej refinancoval. Proto jsem se rozhodl pro Hello bank! půjčku, která mi připadala ze všech dostupných nejvýhodnější. A musím říci, že nyní jsem naprosto spokojen. Splácím sice stejnou částku, ale s tím, že mi byl původní úvěr navýšen, takže jsem mohl peníze k dobru investovat do lepšího bydlení. Hello bank! půjčka je velice flexibilní, tudíž jsem si ji do posledního detailu nastavil k obrazu svému. Já tomuto bankovnímu řešení nemám co vytknout. (Michal P., 39 let, Strakonice)


Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Chci si půjčit“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

4
4/5
Hodnotilo 18 klientů

Kategorie