Home Credit půjčka

Využijte výhodné půjčky od Home Credit.

  • Příjemné bonusy
  • Mimořádné splátky
  • Více možností splácení
Chci si půjčit
Výše úvěru
10 000 - 250 000 Kč
Splatnost
- měsíc
Úrok od
9,88 %
RPSN od
10,34 %

Home Credit půjčka zkušenosti a recenze

Home Credit půjčka mi pomohla už dvakrát. A vždy jsem byl maximálně spokojen. Jednou jsem ji využil na nákup automobilu, podruhé zase na novou kuchyňskou linku. Na tomto nebankovním řešení mě těší především flexibilita a příjemné úrokové sazby. Oproti bance jde vše, jako po másle. Kdo by mimo jiné odolal takovým nabídkám, jako je ¼ úrok nazpět nebo absence poplatku za schválení. Home Credit půjčka mi dává určitý pocit svobody, který jsem popravě doposud nikde nenašel, a to jsem hledal mezi bankami i nebankovními společnostmi. (Pavel L., 27 let, Litoměřice)


Ukažte mi na poskytovatele úvěrů, který vám umožní odložit si splátky v případě, že jednoduše nestíháte splácet? Podle mě takových společností bude opravdu málo. Proto jsem s jistotou vsadila na Home Credit půjčku, která mi tento benefit prezentuje v podstatě zdarma. A to jednou za dvanáct měsíců. To znamená, že každý rok si mohu odložit jednu splátku, aniž bych cokoliv řešila, komukoliv se zpovídala a podobné věci. Home Credit půjčka ve mně jednoduše vzbuzuje důvodu, a to z velké části svými transparentními obchodními podmínkami. (Klára H., 25 let, Ostrava)


Home Credit půjčka je nebankovním produktem, který využívám asi tři roky. S pomocí peněz od této společnosti jsem financoval spoustu věcí kolem sebe, od koníčků, přes auto až po bydlení. V tomto směru si rozhodně nemohu stěžovat. Home Credit půjčka je navíc přístupná online, takže žádné návštěvy poboček. To už jsem nezažil hodně dlouhou dobu. Velice mě těší i přijatelná úroková sazba a to, že si mohu měnit velikost měsíčních splátek. Já na společnost Home Credit, a.s. nemohu říci půl křivého slova. Za mě je to zkrátka profesionální poskytovatel. (Jaroslav N., 56 let, Znojmo)


Při vyřizování půjčky Home Credit jsem měla trochu obavy, protože to byl můj první úvěr, který jsem řešila přes internet, bez osobního kontaktu s bankovním úředníkem. A dnes po kladné zkušenosti mohu potvrdit, že jinou cestou bych se už asi nevydala. V podání Home Credit půjčky se mi totiž dostalo patřičných záruk, sjednání netrvalo déle jak 20 minut a stejně rychle jsem obdržela také peníze. S těmi jsem si samozřejmě mohla nakládat dle vlastní libosti, protože Home Credit půjčka je bezúčelová. (Radana I., 45 let, Mladá Boleslav)


Už si ani nepamatuji, kdy jsem byl naposledy pro půjčku v bance. Od jisté doby jsem těmto institucím tak trochu přestal věřit. V nebankovním segmentu jsem si vyhlédl Home Credit půjčku, která je dlouhodobě prověřená stovkami spokojených klientů. A já se v současné době mohu řadit mezi ně. Je to způsobeno tím, jak je Home Credit půjčka nastavena. Jednoduchost, transparentnost a nízké úroky. To je vše, co mi celkem vyhovuje. Dnes když potřebuji financovat něco ve svém životě, na co nemám peníze, obrátím se na tuto společnost a využiji k tomu praktickou online žádost. Takže úvěr přímo z domu. (Jan U., 23 let, Trutnov)


Home Credit půjčka je součástí naší rodiny už několik let. Ne, že bychom ji spláceli tak dlouho, ale využíváme ji opakovaně. Už mnohokrát nám pomohla při financování nejrůznějších věcí, a to platí i nadále. Její vyřízení netrvá dlouho jako v bance, stačí vám jen dva doklady totožnosti a po podpisu smlouvy obdržíte peníze okamžitě. Nic lepšího jsme s manželem doposud nenašli. Home Credit půjčka je poskytována do výše až 250 000 Kč, což se nám při poslední žádosti hodilo v rámci nákupu nového automobilu. Zkrátka dostupné peníze, když je potřebujete. (Veronika J., 37 let, Náchod)

Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Chci si půjčit“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

4
4/5
Hodnotilo 68 klientů

Kategorie