Home Credit vs. Tesco Půjčka

Datum publikování: 03. 03. 2019
Potřebujete půjčku na cokoliv? Pak by vás mohla svými parametry zaujmout Flexibilní půjčka od Home Credit. Hodně obdobného charakteru je také Tesco půjčka. Zjistěte, co vám oba úvěry přináší a jaké jsou jejich zásadní přednosti.

Když se zahledíte na nebankovní trh s tím, že hledáte půjčku pro své potřeby, narazíte na spoustu úvěrových produktů. Mezi nimi ale nachází dva, jež jsou nejpopulárnější, a to především díky svým jasně daným podmínkám a patřičné flexibilitě.

Je to Flexibilní půjčka od Home Credit, která se do posledního detailu přizpůsobí požadavkům zákazníka a dále je to Tesco půjčka, jíž můžete získat i prostřednictvím speciální kreditní karty. Jestliže váháte mezi oběma typy půjček a nevíte, jakou si vzít, tento článek se vám stane praktickým vodítkem. Zaměříme se totiž na přednosti obou dvou řešení a v některých ohledech provedeme i příslušné srovnání.

Velikost půjčky do 250 000 Kč

Ať už se rozhodnete pro Home Credit půjčku nebo Tesco půjčku, v základu si přijdete u obou poskytovatelů na to své. To znamená dostupná finanční suma od 10 000 Kč do 250 000 Kč. Výplata peněz probíhá prostřednictvím bezhotovostního převodu peněz na bankovní účet žadatele. U Tesco půjčky však můžete narazit ještě na několik dalších možností.

  • V případě dostatečné bonity lze získat až 500 000 Kč.
  • Půjčku do výše 150 000 Kč obdržíte i prostřednictvím složenky.

Proces sjednání úvěru je u obou produktů hodně totožný. Kromě pobočky společnosti, v případě Tesco půjčky návštěvy vybraných obchodních řetězců Tesco, můžete o peníze žádat i daleko jednodušší cestou. A to prostřednictvím internetové žádosti.

Řada doplňkových služeb

Každá z těchto půjček se pochopitelně pyšní i hromadou doplňkových služeb, které vám mohou přijít vhod při splácení a rozšiřují možnosti těchto úvěrů. Vzhledem k tomu, že co zákazník to odlišný požadavek, je pouze na vás, jaké z těchto nebankovních řešení pro vás bude zajímavější a bude korespondovat s vašimi potřebami.

Například Tesco půjčka vám kromě rychlé půjčky na kartu ve výši 250 000 Kč dokáže zajistit i Clubcard kreditní kartu Premium PLUS. Díky ní máte možnost získat peníze nazpět, a to nejenom při nákupu v obchodních řetězcích Tesco, ale také u ostatních partnerů. S touto kartou si můžete dopřávat i nákupu zboží na splátky, popřípadě Tesco půjčku využijete ke konsolidaci ostatních peněžních závazků.

U Flexibilní půjčky od Home Credit zase vede možnost změny počtu a výše měsíčních splátek. Tohoto bonusu se vám dostane vždy jednou za šest měsíců, kdy řádně splácíte své finanční závazky. Existují pochopitelně i benefity, jimiž se pyšní oba typy úvěrů.

  • Odložení splátek bez nutnosti vysvětlovat jakékoliv důvody. Home Credit i Tesco půjčka takovou službu prezentují po uhrazení šesti po sobě jdoucích měsíčních plateb.
  • Pojištění schopnosti splácet. V obou případech jde v podstatě o totožnou službu. Základní balíček zahrnující hospitalizaci úrazem vyjde na 2,5 % měsíčně. Za poplatek ve výši 8,9 % měsíčně získáte i krytí proti ztrátě zaměstnání a pracovní neschopnosti.

Home Credit vs. Tesco půjčka

Výsledný verdikt musí vynést každý žadatel o úvěr sám. Je však pravdou, že oba nebankovní produkty jsou si hodně podobné, prezentují se flexibilním nastavením a poměrně jednoduchou online žádostí. V obou případě můžete peníze využít na cokoliv.