Hrozí vám zabavení majetku? Pomůže vám půjčka na exekuci

Datum publikování: 03. 01. 2019
Pokud vám hrozí exekuce a zabavení majetku, dělejte něco s takovou nepříjemnou životní situací. Nápomocna vám může být půjčka na exekuci, kterou lze získat i prostřednictvím online žádosti na internetu. Vymaňte se ze svých dluhů.
Každý člověk by si měl dávat pozor na to, aby se nedostal do dluhů. Ty se totiž mohou nemilým způsobem kupit a dozrát v jeden nepříjemný problém. Tím je exekuce neboli možnost zabavení nemovitého majetku. O ten můžete přijít poměrně záhy, pokud v požadovaný čas neuhradíte své finanční závazky v odpovídající výši. Jako jediné schůdné východisko se nabízí pochopitelně půjčka. Jenže, banky vám v tomto životním okamžiku bohužel nepůjčí, protože ty z principu neposkytují své úvěrové produkty lidem v exekuci. Obrátit se můžete pouze na nebankovní segment, ve kterém existuje půjčka na exekuci. Tu nabízí hned několik poskytovatelů.

Pro a proti půjčky na exekuci

Vzhledem k tomu, že půjčka na exekuci je omezeným úvěrovým produktem, a navíc poskytována rizikovým klientům, je třeba počítat s vyšší úrokovou sazbou, než je běžné. Při vyšších částkách se můžete setkat dokonce s tím, že je vyžadováno ručení nemovitostí. A to například třetích osob, k čemuž pochopitelně potřebujete jejich souhlas. Na druhou stranu se lze těšit z toho, že půjčka na exekuci vám bude vyplacena rychle a bez otálení. Tak, abyste mohli co nejdříve uhradit své dluhy a tím odrazit nežádoucí exekuci. Ve prospěch tohoto typu nebankovního úvěru lze zmínit řadu přínosných kladů.
  • Neplatíte žádné poplatky předem
  • Nemusí být nahlíženo do registrů dlužníků
  • Někdy není třeba dokládat ani velikost svého příjmu
Pokud by přece jenom došlo k zástavě nemovitosti, ať už vaší nebo třetí osoby, u vybraných poskytovatelů nehradíte dokonce ani její odhad. Takže v tomto směru ocení půjčku na exekuci bezpochyby každý. Abyste však uspěli při žádosti o úvěr v této tíživé životní situaci, musíte si zvolit tu správnou nebankovní společnost, která bude disponovat transparentními splátkovými podmínkami a nebude spjata s velkými sankčními poplatky.

Dostaňte se z exekuce snadno a rychle

Vzhledem k tomu, že s největší pravděpodobností nevíte, kde přesně hledat půjčku v exekuci, respektive kdo ji vlastně nabízí, využijte k tomu ten správný nástroj. Tím se stane internet, potažmo srovnávací portály, jež prezentují bezpočet půjček bankovního i nebankovního charakteru. V prostřední takového online projektu stačí jen hledat na základě několika základních parametrů půjčky a domůžete se požadovaného výsledku.
  • Velikost půjčky na exekuci
  • Doba splatnosti
  • Velikost úrokové sazby a hodnota RPSN
Tento proces vám ušetří spoustu času a zároveň nebudete muset navštěvovat žádné pobočky bank a nebankovních společností. Nakonec je vhodné zmínit, že půjčka na exekuci je povětšinou neúčelová, to znamená, že z ní můžete uhradit nejenom exekuci, ale financovat i další potřeby.