Hypotéční banka – Hypotéka na byt

Hypotéka, která vám pomůže k vlastnímu bytu.

  • Bez nutnosti chodit na katastr
  • Odhad nemovitosti zdarma
  • Hypotéční kalkulačka online
Chci si půjčit
Výše úvěru
300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost
60 - 480 měsíců
Úrok od
2,69 %
RPSN od
3,21 %

Hypoteční banka zkušenosti a recenze

Hypoteční banka – Hypotéka na byt, přesně tak zní název finančního produktu, který jsem před nedávnem využil s přítelkyní k financování našeho plánovaného bydlení. A musím uznat, že jsem nadmíru spokojený, protože tento druh půjčky mi vyhovuje od A až do Z. Velice mě potěšil například fakt, že Hypoteční banka – Hypotéka na byt je oproštěna od jakýchkoliv plateb spojených s odhadem nemovitosti. A to už je celkem zajímavá úspora peněz již na samotném počátku financování rodinného obydlí. Navíc, možnost získat až 5 000 000 Kč, respektive 90 % hodnoty nemovitosti přijde vhod bezpochyby každému. (Jan S., 32 let, Znojmo)


Jednoduchost je tím, co jsem vyžadovala při žádosti o hypotéku. Proto jsem rozhodila sítě a zjišťovala, co jednotlivé společnosti a banky nabízejí. Nakonec byla volba celkem jasná, a tou se stala Hypoteční banka – Hypotéka na byt. Tu jsem volila nejenom na základě velice nízké úrokové sazby, ale také díky nenáročnému čerpání peněžních prostředků. Vzhledem k tomu, že jsem si brala peníze na rekonstrukci bytu, potěšil mě fakt, že nemusím dokládat jakékoliv faktury. Hypoteční banka – Hypotéka na byt je dle mého názoru jasnou volbou nejenom pro mladé, ale také postarší občany, jež si chtějí dopřát svého bydlení. (Iva P., 27 let, Praha)


Mám rád naprostou volnost ve finančních službách, a to se samozřejmě týká především úvěrování. Proto mi padla do oka Hypoteční banka – Hypotéka na byt, kterou jsem si mohl přizpůsobit vlastním potřebám. Díky dlouhé době splácení až na 40 let a velké dostupné částce jsem si nastavil měsíční splátky tak, aby mě v budoucnu žádným způsobem neobtěžovaly. Hypoteční banka – Hypotéka na byt mi byla mimo jiné nabídnuta i s velice nízkou úrokovou sazbou, která v mnohém předčila hodnoty daleko více známých bank. Ale já neváhal a vsadil v tomto případě na jistotu, respektive garanci, se kterou mohu ušetřit. (Tadeáš L., 35 let, Vyškov)


Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Mám zájem“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

4
4/5
Hodnotilo 43 klientů

Kategorie