Hypotéční banka – Hypotéka na rodinný dům

Výhodná hypotéka na stavbu domu pro každého.

  • Online kalkulačka hypotéky
  • Splatnost na 40 let
  • Nízký úrok
Chci si půjčit
Výše úvěru
300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost
60 - 480 měsíců
Úrok od
2,69 %
RPSN od
3,48 %

Hypotéční banka zkušenosti a recenze

Hypotéční banka – Hypotéka na rodinný dům je finančním produktem, který nám s manželkou doslova změnil život. Vysnili jsme si bydlení, na které samozřejmě chyběly peníze. Jenže kvůli omezenější bonitě nebylo možné získat výhodný úvěr. Až Hypotéční banka – Hypotéka na rodinný dům splnila naše očekávání do nejmenšího detailu, a my jsme obdrželi akceptovatelnou úrokovou sazbu. Splátkové podmínky na výbornou, bleskové vyřízení a do toho možnost mimořádných splátek. Musím se přiznat, že v tomto ohledu si rozhodně nemůžeme stěžovat a jsme vděčni za to, že tu je Hypotéční banka – Hypotéka na rodinný dům. (Jan L., 37 let, České Budějovice)


Možnost složit se na hypotéku ve více lidech, potažmo domácnostech mi přijde jako fantastický nápad. Vzhledem k tomu, že jsme se sestrou chtěly investovat do společného vícegeneračního rodinného domu, padla nám do oka Hypotéční banka – Hypotéka na rodinný dům. Právě tam se totiž mohou na úvěru podílet až čtyři žadatelé pocházející ze dvou rodin. I díky tomu jsme docílily velké bonity a dosáhly na spoustu peněz, jež pokryly všechny potřebné náklady. Hypotéční banka – Hypotéka na rodinný dům je mimo to nastavena tak, že měsíční splátky nezatěžují mojí ani sestřinu rodinu a nám bez sebemenšího problému zbývají peníze na všechno ostatní. (Jana S., 30 let, Vyškov)


Hypotéka spojená s garancí úrokové sazby a jistotami, jež jinde nenabízí. To je úvěrové řešení, které je mi opravdu blízké. A tím je Hypotéční banka – Hypotéka na rodinný dům, o kterou jsem žádal před několika měsíci. Musím se přiznat, že už rychlost vyřízení a individuální přístup k zákazníkovi mi doslova vytvořily úsměv na rtech. Přislíbený nízký úrok jsem automaticky obdržel, peníze jsem mohl využít ihned na nákup rodinného domu a vše bylo spojeno i s kvalitním pojištěním schopnosti splácet. Hypotéční banka – Hypotéka na rodinný dům mě tak neomezuje a já mám zároveň jistotu, že ji za mě bude někdo splácet, i když se dostanu do problémů. (Michal L., 34 let, Prostějov)


Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Mám zájem“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

5
5/5
Hodnotilo 68 klientů

Kategorie