Hypotéční banka – Refinancování hypotéky

Refinancujte svoji stávající hypotéku s Hypotéční bankou.

  • Hypotéční kalkulačka
  • Rychlé vyřízení
  • Splatnost až na 40 let
Zobrazit půjčky
Výše úvěru
300 000 - 19 000 000 Kč
Splatnost
60 - 480 měsíců
Úrok od
2,09 %
RPSN od
2,38 %

Hypoteční banka zkušenosti a recenze

Hypoteční banka – Refinancování hypotéky mi pomohlo před nedávnem vyřešit dilema, zda zůstat s hypotéčním úvěrem u staré banky nebo přejít k nové. A dnes po podpisu smlouvy vím, že tohoto kroku v žádném případě nelituji. Kdo by toho také litoval, když vám tato společnost nabídne lepší splátkové podmínky a vše je doladěno dle vašich požadavků? Hypoteční banka – Refinancování hypotéky mi bylo poskytnuto dokonce na 40 let, takže jsem si mohl půjčit více peněz, a i přesto jsou mé splátky nižší než dříve. To vše bylo doplněno profesionálním servisem, individuálním přístupem a maximální odborností. (Jindřich U., 25 let, Brno)


Pravděpodobně každý člověk s hypotékou chce mít co nejlepší splátkové podmínky. A mezi ně samozřejmě spadám i já. Proto jsem se rozhodla vsadit na produkt Hypoteční banka – Refinancování hypotéky. Touto cestou mě navedl jeden známý a později to byla i velká spousta kladných referencí na internetu. Hypoteční banka – Refinancování hypotéky mě ubezpečilo o několika věcech. Vždy můžete platit méně, než vám říká vaše mateřská banka. Nízký úrok není ničím nedostupným a za výběr nejlepší hypotéky nemusíte platit ani korunu navíc. Taková je moje osobní zkušenost s tím úvěrovým řešením. (Karolína F., 36 let, České Budějovice)


Až u Hypotéční banky se mi podařilo refinancovat svůj starý úvěr za zcela nových a lepších podmínek, s nimiž mohu získat více peněz. Hypoteční banka – Refinancování hypotéky je totiž přístupné až čtyřem lidem ze dvou domácností, což mi přišlo zrovna vhod. S mou vlastní sestrou, s níž obýváme jednu nemovitost jsme tak mohli navýšit můj původní úvěr a konečně provést i zbývající modernizaci objektu. Hypoteční banka – Refinancování hypotéky je dle mého názoru snadno dostupné, o čemž jsem se přesvědčil na vlastní kůži. Na počátku všeho stačí vyplnit jednoduše vyhlížející formulář a vše ostatní už se začne pomalu řešit samo bez vašeho přičinění. (Lukáš R., 38 let, Plzeň)


Hypoteční banka – Refinancování hypotéky je něco, co dle mého názoru pomůže spoustě z vás. Minimálně já tedy patřím mezi spokojené klientky. Zrovna nedávno jsem s pomocí tohoto řešení nahradila svou nevýhodnou hypotéku. A jaký to pro mě mělo závěr? Docílila jsem nové a nižší úrokové sazby, což se okamžitě promítlo do menších měsíčních splátek. Hypoteční banka – Refinancování hypotéky mi umožnilo získat lepší pojištění schopnosti splácet a tohle všechno bylo zcela zdarma. Ano, hypotéční banka po mě nechtěla žádný poplatek za to, že mi najde ten nejlepší hypotéční úvěr na trhu. (Vladimíra L., 40 let, Karlovy Vary)


Hypotéku jsem chtěl refinancovat už delší dobu, protože se poměrně kvapem blížil termín konce mojí fixace. Nakonec se mi do cesty připletla Hypoteční banka – Refinancování hypotéky. A jsem za to rád. Byla to taková malá souhra náhod, jež přinesla kýžená ovace. A těmi je lepší hypotéční produkt s výhodnějšími splátkami. Dnes vím, že i na hypotéce se dá čas od času ušetřit. Alespoň já osobně jsem získal nabídku, která se zkrátka neodmítá. Hypoteční banka – Refinancování hypotéky je navíc velice snadné. Stačí jen vyplnit online žádost a nechat si navrhnout řešení na míru. A pokud se pro něj rozhodnete, všechno potřebné papírování bude vyřízeno za vás. (František L., 39 let, Domažlice)


Už delší dobu mě trápily vyšší výdaje za hypotéku. Takže, když se začalo blížit období fixace, nelenila jsem a začala zjišťovat, kde bych mohla platit méně. Nakonec jsem našla. Hypoteční banka – Refinancování hypotéky se mi stalo produktem, jemuž jsem naprosto podlehla. Nové splátkové podmínky s delší dobou splatnosti, nízký úrok a možnost doložit svou bonitu ve více lidech. To byla nabídka dle mého gusta. Hypoteční banka – Refinancování hypotéky je mimo jiné bezplatnou službou, takže se nemusíte obávat jakýchkoliv poplatků navíc, jež by zbytečně navyšovaly váš původní hypotéční úvěr. Já osobně mohu toto řešení doporučit naprosto všem. (Ludmila E., 30 let, Liberec)

Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Mám zájem“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

4
4/5
Hodnotilo klientů

Kategorie