Hypotéka od Air Bank

Hypotéka spojená s Chytrou rezervou.

  • Úroková sazba od 2,49 %
  • Online žádost
  • Možnost změny splátky
Zobrazit půjčky
Výše úvěru
300 000 - 30 000 000 Kč
Splatnost
12 - 420 měsíců
Úrok od
2,49 %
RPSN od
2,52 %

Air Bank zkušenosti a recenze

Nebudu vám cokoliv nalhávat, Hypotéka od Air Bank mě oslovila jednoznačně nabízenou úrokovou sazbou od 2,49 %. Jen jsem se obával, abych na ni dosáhl také, protože moje bonita nebyla zrovna největší. Nakonec jsem si půjčil částku 1 500 000 Kč a docílil takého úroku. Rychlé, ba co více, dokonce bleskové vyřízení, minimální papírování a velice ochotní pracovníci banky. Hypotéka od Air Bank mě uhranula všemi způsoby a v porovnání s ostatními subjekty, od nichž jsem čerpal především menší půjčky se rozhodně nedá srovnat. Takže pokud hledáte výhodnou hypotéku na bydlení, mohu vám řešení od Air Bank jedině doporučit. (Ivan S., 34 let, Jihlava)


Když nechcete splácet moc peněz, bude vám nápomocna Hypotéka od Air Bank. To mohu s čistým svědomím nyní napsat i já, protože už půl roku jsem spokojeným klientem této banky. Nejprve jsem váhal a zdlouhavě porovnával všechny nabídky na trhu. Nakonec padla volba na tu nejvýhodnější, kterou se, jak správně tušíte, stala Hypotéka od Air Bank. Už jen samotná žádost na internetu potěší každého zájemce o peníze. Řada bonusů, benefitů a rychlé vyplacení peněz na nákup nemovitosti. V tomto směru si nemohu na cokoliv stěžovat a jsem přesvědčen o tom, že s takovou hypotékou budete spokojeni také. (Dan R., 31 let, Domažlice)


Hypotéka od Air Bank mi ukázala, že splácet tak velký finanční závazek lze i celkem lehce a bez starostí. Přesvědčila mě o tom možnost nastavit si splátky dle vlastních potřeb. Chtěla jsem mít jejich budoucí výši co nejvíce pod kontrolou, abych jednou neplatila více než musím. A to se mi v tomto případě opravdu podařilo. Hypotéka od Air Bank je kromě jiného natolik vstřícná, že mi umožňuje měnit velikost měsíčních plateb podle aktuální situace. Takovou příležitost asi nevyužiji, protože mám vše dokonale spočítané, někomu se to ale může hodit. Pakliže sháníte peníze na vysněné bydlení, je podle mě Hypotéka od Air Bank tou správnou volbou. (Pavla R., 29 let, Praha)


Nová hypotéka a výhodnými splátkovými podmínkami. Přesně takový cíl jsem si dal do budoucích let. A k jeho nalezení jsem nepotřeboval ani moc času. Během krátkého porovnání produktových nabídek na trhu na mě vyskočila Hypotéka od Air Bank. A zrovna ta se stala moji vyvolenou. Peníze jsem potřeboval na nový byt a zde mi bylo vyhověno do nejmenšího detailu. Jak, co se týče velikosti hypotéky, tak dlouhé doby splácení, abych docílil co nejnižších měsíčních splátek. Hypotéka od Air Bank je navíc spojena s velice zajímavým úrokem, potažmo hodnotou roční procentuální sazby nákladů. Takže i podle toho můžete zjistit, že nepřeplatíte moc. (Václav S., 31 let, České Budějovice)


Hypotéka od Air Bank mi přinesla nejenom možnost pořídit si výhodné vlastní bydlení, ale dává mi také příležitost splácet méně, než musím. A to za pomoci spoření s hypotékou, kdy platím jen úrok vypočítávaný mezi mnou naspořenou částkou a výší hypotéky. Úspory, kvůli kterým ušetřím. To je model, který mě oslovil na první pohled a já ihned věděla, že právě touto bankovní cestou se chci vydat. Hypotéka od Air Bank je podle mě i snadno dostupná, protože se získáním, potažmo schválením žádosti jsem neměla žádné výraznější problémy. Pokud tedy potřebujete peníze na bydlení, mohu vám za sebe doporučit Air Bank a.s. (Barbora J., 38 let, Kladno)


Jednoduchost, možnost získání online, a ještě výhodné měsíční splátky. Tak přesně takových věcí se mi dostalo v okamžiku, kdy jsem využil služeb Air Bank a.s. Konkrétně to byla Hypotéka od Air Bank, kterou jsem potřeboval na rekonstrukci bytu. Nízký úrok od 2,49 %, možnost snižovat a zvyšovat měsíční splátky a také varianta spoření s hypotékou, díky čemuž můžete celkem dost ušetřit. Tak přesně touto cestou jsem se vydal po dlouhém výběru bankovní společnosti a musím potvrdit, že jsem nadmíru spokojen. Hypotéka od Air Bank je flexibilní, přehledná a férová. A to jsou faktory, jež mě při výběru ovlivňovaly pravděpodobně nejvíce. (Tomáš S., 40 let, Karlovy Vary)


Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Mám zájem“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

4
4/5
Hodnotilo 72 klientů

Kategorie