Hypotéka od Lišky

Hypotéka od Lišky rozšiřuje možnosti stavebního spoření.

  • Kalkulačka online
  • I bez zástavy nemovitosti
  • Doplňkové služby
Zobrazit půjčky
Výše úvěru
300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost
60 - 480 měsíců
Úrok od
2,19 %
RPSN od
%

Hypotéka od Lišky

Chcete si pořídit nemovitost, provést její modernizaci nebo realizovat dědické řízení a chybí vám na takový úkon peníze? Pak využijte hypotéku od Lišky, která je dostupná po vyplnění jednoduché online žádosti. Produkt zaměřený na financování vlastního bydlení. Získejte až 90 % hodnoty zastavené nemovitosti, popřípadě požádejte o menší částku se splatností na 1 rok bez zajištění nemovitosti.

Bez administrace a zbytečných poplatků

Využijte poskytnutí hypotéky od Lišky zdarma a projděte si nenáročným procesem vyřízení. Ten je oproštěn od přemíry obtěžujícího papírování. Čím více si půjčíte, tím nižšího úroku se domůžete. Velikost měsíční splátky vám do jisté míry pomůže změnit i splatnost na 40 let. Realizujte své vysněné bydlení v kombinaci s mimořádnými splátkami a řadou ostatních doplňkových služeb.

Nízký úrok díky pojištění

Kalkulačka hypotéky od Lišky vám prozradí, na kolik vás tento finanční produkt vyjde. Náklady na jeho uhrazení můžete snížit také tím, pokud využijete pojištění v ČSOB Pojišťovně. I za takové kroky vás Českomoravská stavební spořitelna odmění ve formě příjemné slevy.

Časté otázky

K čemu dalšímu lze hypotéku od Lišky využít kromě výstavby a nákupu nemovitosti?
Tento finanční produkt vám přijde vhod při dědictví a vypořádání jmění manželů, můžete refinancovat starou hypotéku nebo peníze užijete pro nákup rekreačního objektu, garáže apod.
Platím něco za vedení hypotéčního úvěru?
Za klasickou hypotéku od Lišky zaplatíte poplatek za správu ve výši 150 Kč za měsíc. Zvolit si však můžete další doplňkovou službu nazývanou Hypotéka bez poplatku za vedení a správu, kde se těmto nákladům vyhnete.
V jaké výši mohu hradit mimořádné splátky?
ČMSS vám umožní zaplatit 25 % z původní výše hypotéky jednou ročně. Zároveň ji můžete zaplatit do tří měsíců po sdělení nové úrokové sazby.
Výše úvěru
300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost
60 - 480 měsíců
Úrok od
2,19 %
RPSN od
%

Zobrazit půjčky

Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Mám zájem“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

4
4/5
Hodnotilo 37 klientů

Kategorie